Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még vajon esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még vajon esélyem nála?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal 2 hónapja. Azóta összejött egy csajjal, aki csak kihasználja, olyan mint egy pióca, csak a pénzéért van vele.


A szakítás után párszor beszéltünk msnen, nagyon tartózkodó volt és szűkszavú. Amikor élőben beszéltünk, akkor meg nagyon kedves, aranyos,meg közvetlen.


Az utóbbi egy hétben több smst is írt, meg csomószor hívott. Megkérdezte, hogy mikor érek haza, hova megyek buliba stb.

Eddig msnen is volt kiírva neki ilyen kis szívecske, de már kitörölte.


Ez jót jelent? Vagy csak én képzelődöm?Még mindig mindennél jobban szeretem. 3 évig voltunk együtt, ő 22/F én 21/L


2010. júl. 27. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem van esélyetek. Hajrá!
2010. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos h van esélyed:D
2010. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mentsd meg! Mindent bele! :)
2010. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Boruljatok össze!:) Szerintem simán van esély! Aztán írd meg,h mi van!!Sok sikert!
2010. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hétvégén megyünk a közös baráti társaságunkkal bulizni, remélem sikerül...:)
2010. júl. 29. 11:41
 6/7 anonim válasza:
Minden esélyetek megvan!Nyilvánvaló hogy még érdeklődik irántad:) Majd számolj be mi volt :)Hajrá!
2010. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát egész este kettesben voltunk ,beszélgettünk, hülyéskedtünk táncoltunk. Előtte nap mondta egyik barátjának, hogy nagyon össze van zavarodva. Remélem sikerült még jobban összezavarnom.:)
2010. aug. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!