Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Nem muszáj bőven kifejteni,ja és bocsi a hosszú írás miatt.


Van egy lány aki eddig csak nagyon tetszett,volt más is ilyen,de azt hiszem most már szerelmes is vagyok belé.

Annyit kell tudni róla,hogy Ő kért meg engem,hogy táncoljunk együtt egy iskolai bálon,ez talán már jelent valamit.Nem épp a szavak embere,értem ezt úgy,hogy nehéz vele beszélgetni akár élőben,akár bárhol máshol (pl.msn)egyszerűen szinte csak én beszélek,a poénjaimon szinte mindig röhög,de ennyi.A hatás,a beszélgetés további folyása elmarad úgy érzem.

A másik a barátai.Sajnos ő a tipikus általam "rajnak" nevezett emberekkel barátkozik.Piálós,cigizős,stb "menő" emberek.Ezek,had ne mondjam nekem nem jönnek be mint barát,de ő velük érzi jól magát.


Szerintetek lehet nála valami esélyem?


14/f


2011. febr. 13. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak viccesnek tart, de hívd el valami nem kifejezetten randira, de azért még is érződjön, h randi...


szóval mondjuk, h XY megígérte, h elmegy Veled ezt v azt megnézni, de lemondta, és most magad alatt vagy...


vagy vedd valahogy poénra. Egy alkalmas pillanatban lődd el, h szerelmes vagy belé. Ha jól reagál, no para, ha nem örül neki, akkor meg (ezt gyakorolhatod előtte tükörben, h tényleg meggyőző legyen) kezdj el röhögni, h bevetted, tudtam, h kiakadsz v ilyesmi...


sok sikert

2011. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp próbáld meg mint,hogy itt találgatsz..

(a baráti tárasaság az sztem nem akadály ha egyébként jól elvagytok:))

2011. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez az: D az,hogy jól el vagyunk túlzás,voltaképpen felőle semmilyen visszajelzés nem érkezett,hogy tetszenék neki
2011. febr. 15. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
hát pont ezért derítsd ki :P ne azon agyalj,hogy vajon ...vajon hanem nézz szembe a tényekkel
2011. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!