Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe, mint valami démon beleégett a fejembe. Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nincs nap, hogy ne gondoljak a csajra. Folyamatosan a kapcsolatuk jár az eszembe. Mindennap megnézem a facebookját, instát. Bele égett az egész elmémbe. Nagyon féltékeny vagyok rá, pedig tudom miért nincs már vele és, hogy már milyen rossz véleménnyel van. A párom jól viselkedik, kedves és mindenhova együtt megyünk, törődik velem és próbálja minden úton - módon bizonyítani a szerelmét. Én sok mindent tudok a csajrol mert az anyja a kolléganőm. Igazából soha nem jártak együtt a barátommal mert a lánynak vagy 8 éve van pasija és kismilliomodik szeretője volt az én barátom. Pont ez a baj, hogy vérbeli ribi. Hiába ha nem a legjobb csaj akkor is tipikusan az a nő aki lesz*p a szemével minden pasit kb és hatalmas szexuális kisugárzása van. Mi bajom van és miért nem megy ki a fejemből, folyton szerepel az álmaimban is

#ex #exbaratnő
2020. ápr. 23. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit bejön neked a csaj 😂

Nem baj ha ráizgultál, mindenkivel megesik.


Amúgy javaslom az ördögűzést.

2020. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezt tudod hogy nem normális dolog! Valakivel szerintem erről beszélgetned kéne, és gyűjtened kéne több önbizalmat akkor sikerülne kiverned a fejedből a csajt.
2020. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legyél magabiztosabb. A párod téged választott. Nem véletlenül. Úgyhogy szedd magad össze és felejtsd el azt a csajt.
2020. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én több, mint egy évig éltem ugyanígy, ahogy te. A csaj már rég nem volt képben de állandóan nyomoztam utána. Nem volt olyan szép, de tudtam, hogy a barátom nagyon szerette és megőrültem ettől a gondolattól. Aztán telt az idő, lassan elmúlt ez az érzés. Utólag elmondtam neki, hogy mi mindenbe láttam bele a volt barátnőjét, nagyon meglepődött. :D
2020. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális. Mit lehet tenni? Ne nézegesd az adatlapját! Feleslegesen csinálsz magadnak lelki miafenét.
2020. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!