Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőgyűlölő démon kitört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölő démon kitört belőlem, és a barátnőm megsértődött. Hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

Neki tehetősebb a családja, vettek is neki egy lakást.

Voltak megjegyzései, amit félreértelmeztem. Például:

"Nem zavarnak a szüleid már?"

"Gondolkoztál rajta, hogy elköltöznél?"

"Meddig szeretnél otthon lakni?"

Egyik ilyennél kiakadtam, és mondtam, hogy olyan mint a mamahotelező feminácik. Nem mindenkinek nyomhat a segge alá anyuci apuci egy lakást, nem tudok venni nettó 300 ból 20 millióért lakást, hiába célozgat állandóan, meg még dühöngtem egy sort.

Ő megszeppenve mondta, hogy "én én csak arra akartalak rávezetni, hogy hozzám költözhetnél" elsirta magát, és elfutott.

Hát itt elsüllyedtem volna szégyenemben.

Írtam neki, hogy szia, LÁTTA de nem írt vissza



2018. okt. 29. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%
Ne aggódj. A lököttje miért nem kérdezte meg egyértelműen?
2018. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez is módja a szakításnak. Ha igaz, akkor ásd el magad.
2018. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
92%

Nem akarok sárdobálásba menni, de én a barátnőd pártját fogom. Én is meg voltam bélyegezve "az elkényesztetett, gazdag hercegnőnek", akinek a szülei mindent alátoltak. Nálam ez különösen érzékeny téma, úgyhogy én a barátnőd helyében vissza se néznék és szakítanék.


Mert mindig benned lesz a tüske, hogy a gazdag barátnőd alá toltak mindent.

2018. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
4%
Ő a hibás, hogy nem fogalmazott egyértelműen. Ráadásul aki gyakorin edződött, az biztosan ugyanúgy értelmezné ezeket a kérdéseket, ahogy te.
2018. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Hjah, ez elég ciki... De nyugi, szerintem lesz akkora barom a barátnőd, hogy visszafogad a végén...
2018. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Az egészben az a gáz, hogy magadtól nem jutott eszedbe, hogy összeköltözz a barátnőddel. Te nem akarsz vele együtt élni, nem akarsz haladni a kapcsolattal, nem tervezel vele közös jövőt. Persze, hogy kiakadt. Mondjuk a barátnőd nem a kommunikáció bajnoka. Ha tényleg komolyan gondolod a barátnőddel, (vele akarod leélni az életed), akkor MENJ EL HOZZÁ, és beszéljétek meg a dolgot. Ha csak szórakoztál vele, akkor hagyd, hadd találjon egy komoly férfit.
2018. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért van benned nőgyűlölő démon?
2018. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Ezek után normális nő szóba se áll veled. Ki akar olyannal együtt lenni, aki egy pénzéhes, elkényeztetett libának tartja?

Szerintem ne keresd többé.


Ennél csak az szánalmasabb, ha most össze akarsz vele költözni az után, hogy ügyesen levezetted, hogy egyedül nem tudod magad fenntartani.

2018. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azért nem jutott eszembe sem odaköltözni, mert az milyen már, hogy egy férfi a nő lakásába költözik, kihasználja.

82%os ne írogass már több regisztrációval, azért mert neked nincs senkid, másnak nem kell egész nap írogatni, hogy szakítson, mert irigykedsz

2018. okt. 29. 19:09
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Huh... bocs kérdező de ebből tényleg pancserként jöttél ki.


Igazából szerintem ez még na nőgyülölő lvl, inkább kisebbségi komplexus?!

Szerintem az a legtisztább ha felhívod és megbeszélitek utána személyesen. Ne húzd sokáig mert a végén nem fog komolyan venni.

2018. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!