Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mekkora az esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az esélyem a csajnál? Lent

Figyelt kérdés
Az illetőt egy randis oldalról ismertem meg, szerintem elég jóba is vagyunk, egyenlőre csak msn-en beszélgetünk. Van, hogy rögtön rámír ahogy belépek, és van, hogy én rá. Szerintem ha őis kezdeményez, akkor csak jobban érdeklődik az átlagnál, de gondolom még rajtam kívül sokan fűzik a fejét. Szerintetek van esélyem?
2010. júl. 28. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan abból ítéljük meg h mennyi esélyed van h hamar rádír ???? hát figyi ha randis oldalról szedte össze akkor hívd is el randira aztán majd meglátod
2010. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem van esélyed,mivel keres,és érdeklődik irántad,próbáld minél jobban felkelteni az érdeklődését,légy vele kedves,humoros,bókolj,stb.De minél hamarabb találkozzatok személyesen!

23/L

2010. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon nem jó így ismerkedni... Viszont, ha már így ismerkedsz, szerintem minél előbb találkozni kell és úgy ismerkedni. Nagyon ciki tud lenni, ha találkoztok és semmi téma, mert már megvolt "msnen". Na de a kérdésedre válaszolva, ezt így azért nehéz eldönteni, mivel nem ismerem a lányt.. Találkozzatok aztán majd kiderül... Azért az látszik!
2010. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!