Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb veszekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb veszekedésetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült meg beszélni, ha egyáltalán sikerült?! Mi volt a megoldás?
2020. ápr. 29. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk max piti dolgok voltak. Mikor menjünk hova menjünk...

Nyilván akkor, amikor nem tervezett, váratlan, hirtelen dologról volt szó, és fáradtak voltunk beszélni róla, vagy csak átgondolni, hogy mi legyen, csak mentünk volna előre a másikon átgázolva. Kipihenten, következő nap tudjuk ezeket megbeszélni.


Amúgy sosem veszekszünk. Nem is igazán értem, hogy ezekből hogyan lehet nagyobb ügy. Ha nézeteltérésünk van, akkor leülünk, átbeszéljük, kompromisszumra törekszünk. Szeretjük egymást, ezért teszünk a kapcsolatunkért.

Nyilván nem lehet minden pillanat tökéletes, de a vagdalózós agymenések nagyon távol állnak tőlünk. Mi így illünk össze.


Szóval akiknél mindennaposak a veszekedések, ott komoly gondok vannak a kommunikációval mindkét fél részéről.

2020. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy mi eleve ülve szoktunk veszekedni, és így nem tudunk leülni és megbeszélni. Ránk a sok ülés rossz hatással van. Ilyenkor inkább kimegyünk sétálni, edzünk, vagy elkezdünk főzni, ezen kívül a csoki amitől békülékenyebbek leszünk. A friss levegő is csodákra képes.
2020. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a tv-n szoktunk veszekedni, mert engem zavarnak azok az ömlesztett filmek néha ami onnan jön. És akkor elhagyom a párom, nem ülök ott mint egy szobabútor, vagy felhúzom magam valami ostoba filmen. De már nem kötelező tv-z nem, inkább keres nekem igazán jó filmeket.
2020. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Marhára rá van gyógyulva a számítógépes játékokra, kis feszkóját rajtam töltötte ki. Nem sikerült megbeszélni, mert utána még ő volt megsértődve. Aludtam rá egyet, és leszartam, pont jött a húsvét...
2020. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudott kiállni magáért és nemet mondani másoknak, ami miatt én egyáltalán nem tudtam felnézni rá, mindig ebből voltak a veszekedések. Nem is lehetett normálisan vitatkozni vele, mert nem volt határozott, saját véleménye semmiről, amit részletesen ki tudott volna fejteni és megvédeni adott esetben. Végül szakítás lett a vége, mert az anyja meggyőzte, hogy legyen így, hát ezek után ez szerintem annyira nem meglepő. Én még nagyon meg akartam menteni a kapcsolatot, és mondtam neki, hogy ezzel forduljon szakemberhez, találtam is neki megfelelőt, de még ezek után sem volt hajlandó szembenézni a problémákkal, úgyhogy végül hagytam a fenébe. Ha meg akartok oldani egy problémát, a másiknak is akármi kell, nem elég, hogy te szeretnél dűlőre jutni.

24/N

2020. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veszekedni nem szoktunk. Viszont nagy horderejû, nehezen megszületô döntésbôl volt már egy pár.

Összeköltözés: én szerettem volna a közös jövônket építeni, a barátom aggódott, mi lesz a szüleivel, ha ô nem tartja el ôket. Aztán egyszercsak szólt a barátom, hogy most lett eleg, hogy folyton lehúzzák a szülei, keressünk albérletet.

Az elsô autónk vásárlása. Én esküvôt szerettem volna, a barátom autót. Meggyôzött, hogy kényelmesebb lesz, ha lesz egy autónk, így az esküvô tervét eltoltuk egy évvel.

Külföldre költözés: bizonytalan lett mind a kettônk munkahelye, viszont szerettünk volna családot alapítani. Én mentem volna külföldre, a férjem maradt volna Magyarországon. Számoltunk, és arra jutottunk, hogy a magyar fizetésünk nem lesz elég. Így elkezdtük szervezni a külföldi munkavállalást.

Saját ház vásárlás: béreltünk egy lakást, de egyre több problémánk volt a tulajjal. A végszó az volt, amikor a 600 eurós bérleti díjat megemelte 630-ra. Az én birkatürelmû férjem közölte, hogy elege van ebbôl a manusból, keresünk másik albérletet. Én meg bedobtam, hogy vegyünk inkább saját lakást. Persze megtakarításunk nulla, én otthon voltam a 2 hónapos babánkkal. Viszont minden álmunk egy saját ingatlan volt. Elindultunk, megpróbáltuk, és csodák csodájára sikerült.

Le kellett cserélni a régi kocsit. A férjem magánszemélytôl akart venni egy olcsó kocsit, én autószalonból lízingeltem volna egy újat. Persze én továbbra is otthon voltam a babával, nyakunkban volt a lakáshitel. Viszont aggódtam, hogy a magánszemélytôl vett autóra nincs garancia. Kb.1 hónapig hajtotta a férjem az autókat, sokat meg is nézett, de nem talált olyat, ami megfelelt volna. Aztán mondta, hogy öltözzek, kipróbáljuk az én verziómat. Végül szalonból vettünk egy használt autót, 2 év garanciával.

Most is lógnak a levegôben nagy döntések. Ablakokat kellene kicserélni, a fürdôszobára ráférne egy felújítás, és 3 éve nem tudjuk eldönteni, legyen-e harmadik gyerekünk. De majd alakul. Itt vagyunk egymásnak, eddig is keresztülverekedtük magunkat mindenen.

2020. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!