Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt az első veszekedésetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
5 perc :)
2014. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már 1 nap után összevesztünk reggel és este meg kibékültünk :)
2014. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlueCat1992 ***** válasza:
43perc 24 másodperc nem akarta kifizetni a havi wow ot... -.-"
2014. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi elég sokáig nem veszekedtünk és elterveztük hogy összeköltözünk, neki van egy papagája, nekem egy szobacicám, ez volt az a pont amikor összevesztünk. Ő azt akarta adjam el a cicámat, mert azt ne hozzam a közös otthonunkban, de ő hozni fogja a papagáját, az egyértelmü. Végül nem költöztünk össze, mert egyébként jól kijövünk, együttjárunk, de apróságon soha nincs veszekedés köztünk, de nagyobb dolgokban mindig összeveszünk, és mindig én érzem, hogy nekem kellene többet engednem. Valószinü nem ő az igazi, de mégis együtt vagyunk. Volt már valaki ilyen helyzetben, és mi lett a vége.
2014. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár héttel az esküvőnk előtt, 1,5 év után. Gyerekneveléssel kapcsolatban nem értettünk egyet. Őt az anyja úgy nevelte, hogy kapott jó pár pofont. Én ezt elítélem teljes mértékben. Mindketten bizonygattuk a magunkét, aztán a végén közöltem vele, hogyha ő verni akarja a gyereket, akkor egyszerűen nem lesz gyerekünk.


Nagyon elítélem a pofozkodást...ha egy szülő visszaél a fölényével mert ő adott életet a gyerekének, és ugye egy szülőnek az ember vissza sem üthetne, meg sem védheti magát a gyerek...így én tényleg azt éreztem, hogyha ez vár a gyerekünkre, akkor inkább ne is legyen. Zsarolásnak hangozhat, de nem az. Nem véletlenül érint érzékenyen a dolog.


Aztán megegyeztünk abban, hogy amint én kiosztok egy pofont, utána már ő is megteheti amikor úgy gondolja, szükség van rá. Mert szerinte van az a pont amikor meg fogom tenni.


Nos, azóta sincs gyerekünk, így nem derült ki igaza volt e...ez még a jövő zenéje.

2014. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komoly veszekedésünk egy volt három év alatt. Kisebb összezörrenés előtte is volt egy-két alkalommal, amikor nem értettünk valamiben egyet, de az csak morgás volt meg ötperces "hagyjál békén", utána minden rendben volt mindig.

Két és fél év után vesztünk össze komolyabban, amikor az egyik barátja azt terjesztette, hogy megcsalom vele.

2014. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!