Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöljem, hogy tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem, hogy tudom, hogy hazudik? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Hogy közöljem a párommal, hogy tudom miben hazudott nekem, de megbocsátható hazugságról van szó? Nem is problémáznék rajt, csak megkérdezném miért, és a tudtára akarom adni, hogy tudom hogy hazudott. Tartok az utána lévő reakciótól.

2020. ápr. 30. 14:46
 1/5 anonim válasza:
100%

Ez itt a számítástechnika kategória.

A jóslás rovat az ezotéria kategóriák között van.

2020. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

:D

Igen josoltasd meg hogy orul e majd neki vagy sem


jobb ha nem szolsz hagy hazudjon egyre komolyabb dolgokban is, es csak akkor szolj amikor mar latszik hogy o akarja elmondani

2020. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

"Feri, tudom, hogy hazudtál xy dologban és kár is tagadnod. Nem nagy ügy és nem is az fáj, hogy xy dolog miatt hazudtál, hanem maga a tény, hogy hazudtál! Mégis mire volt jó ez???"

Kb így.

2020. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam a számításteknikai rovatba.
2020. ápr. 30. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
feltételezem te sosem hazudsz, semmilyen dologban! De ne hazudj!
2020. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!