Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fel a sextol? Azt mondja a baratnom, hogy kivan es akarja de megis fel. Es nem tudja megmagyarazni hogy miert. Azt mondja hogy uj szamara az erzes.

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy nefeljen?...mit tehet o hogy nefeljen. szamtalanszor elmagyaraztam neki hogy nem az a celom h csak sexeljunk. csak Rosszul esik h tudom h nem lehet meg. Es hogyha szabad lenne akkor nem is orjongenek annyira a sexert.
2008. nov. 23. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, nagyon fiatal még, ezért fél. Hány évesek vagytok? (Ismételten javaslom, vezessük be a kor és a nem megadását!)

A legjobb, amit tehettek, a fokozatosság, az, hogy lépésről-lépésre haladtok előre az úgynevezett pettinggel. Ha már megszokjátok egymás testét, nem fog félni. Ha már párszor kielégítitek egymást, méginkább nem fog félni.

"hogyha szabad lenne akkor nem is orjongenek annyira a sexert." - ezen a kijelentéseden jót röhögtem :D:D:D Hát jóhogy akkor nem őrjöngenél érte annyira! Ez aranyos... De azt mondom, ne őrjöng, hanem légy szerető, türelmes barátja a barátnődnek!

2008. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

aval nincs baj...lepesrol lepesre haladtunk es sokszor volt ugy hogy mesztelenul magamhozoleltem es aztmondta h akkor az neki csodas erzes volt. azt allitotta hogy ugy erezte hogy kivant.

viszont amikor pettingeltunk es kishijan sikerult kielegitenem...odahuzott magahoz mert megjedett. azt allitotta h meg nemerzett ijent soha es azert jedett meg.

2008. nov. 24. 10:46
 3/6 A kérdező kommentje:
egyebkent most lessz 16eves
2008. nov. 24. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
nem csodálom, hogy fél, ha még tényleg ennyire új neki... javaslom, hogy előtte mégmaszturbáljon párat,bár nem ugyanaz, de hátha akkor nem fog megijedni... az én barátom is sokat várt rám,... nem lehet elmagyarázni ilyenkor, hogy mitől fél egy lány, csak nem érzi magát késznek rá, talán attól is, hogy jaj mit gondol anyuciapuci vagy a terhességtől vagy a fájdalomól, ami lehet nem is lesz... ne hozzátok gyakran szóba a témát, mert nem jó ha rágörcsöltök...várd ki, amig egyszer spontán megtörténik, vagy ő javasolja (bár ilyenkor is meggondolhatja magát egy lány :P)
2008. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én..14vok és én is félek a szextől..:(:$nem tudom megmondaniii miért de én is kicsit félek ..volt már fiúval petting de a szextől félek..
2008. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok - akkor azért fél, mert újszerű neki az érzés. Ez esetben is a türelem a megoldás. Ne sürgesd, ne piszkáld mindig a szexszel, mert annál rosszabb lesz! Majd megszokja ezt az intim helyzetet, és akkor tovább tudtok lépni. (Óvszer legyen nálatok!!!)

Végülis 16 évesen nem mondhatám, hogy kifejezetten fiatal a dologhoz, de azért nem csoda, hoyg nincs még benne annyira a dolgokban, és nyugodtan várhat még, semmivel sincs elkésve.

2008. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!