Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van egy olyan problémám, hogy van egy párkapcsolatom, 1 hónapja vagyunk együtt, de folyamatosan hezitálok.

Gondolok itt arra, sokszor olyan gondolataim jönnek, hogy csúnya az arca, nem tetszik a teste, holott szerintem egy nagyon jó pasi, és szeretem is.

Nagyon szeretek vele lenni.

Az első héten például mikor barátnőm kért tőlem fényképet róla, nem mertem megmutatni, mert szégyelltem.

De ez úgy néz ki hogy elmúlt.

Kézen fogva sétálok vele, családomnak is bemutattam, mindenkinek szimpatikus volt.

Mikor elválunk, akkor negatív gondolatok hada jelenik meg hogy biztos szeretem-e, biztos vele akarok lenni, de ezek megszünnek kb fél perc alatt.

Mindegyik kapcsolatomban ez volt a probléma, folyamatosan taszítottam el ezzel az embereket magamtól, és a mostani párom is kezdi feladni, de én ezt nem szeretném.

Nagyon egyezik a belsőnk, az érdeklődési körünk is ugyanaz, de mindig hibát keresek benne, és ezen rágódok.



2020. máj. 3. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve ami még fontos, hogy nagyon nagyon nagyon jól érzem magam vele, egyszerűen folyamatosan puszilgatom, ölelgetem, szeretgetem.

Az előző kapcsolataimban erre nem volt példa.

Viszont a rossz gondolatok folyamatosan vannak.

Hozzáteszem, én 18 éves vagyok, a párom 24.

2020. máj. 3. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Az a baj, hogy még gyerek vagy, ráadásul tipikus nő.


Az ilyenek mellé kell egy kemény FÉRFI, nem 24 éves csikó.

2020. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem 1 es csak egy nyomorult serult csoka.


Csak szerelmes vagy, ne aggodj hanem tegyel meg mindent a szerelmedert es jo lesz minden :)

2020. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heteroszexuális vagy teljes mértékben?

Bocsánat a kérdésért, de akár ez is benne lehet a dologban.

Kinsey skálán van olyan, aki vonzódik mindkét nemhez, de csak az egyikkel tud szerelmi viszonyban lenni. a másikkal csak szexuális.


A másik, ami valószínűbb, hogy itt nem is másikba vetett bizalmaddal van probléma, hanem a saját önértékeléseddel.

Erről mit gondolsz?

2020. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nos igen, nem vagyok kibékülve magammal, nincs önbecsülésem, nem fogadom el magam abszolút, de ő elfogad és folyamatosan érezteti is, de én mégis ezt csinálom vele, pedig sirva mondom neki mindig hogy szeretem.. nem értem magam...

2020. máj. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!