Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta megszületett a kisfiúnk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megszületett a kisfiúnk, nem foglalkozik velem/velünk a párom. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

4 hónapja született a gyermekünk, az első hónap feléig minden rendben ment. Aztán valami megváltozott, mert a párom a babával és velem sem foglalkozik annyit, csak hébe-hóba. Sokszor eljár még a barátaival meginni egy pohár sört, és és tart este 8-tól éjfélig kb. Rákérdeztem már, hogy valami zavarja e, de annyit mondott, hogy "nem".

Én a baba mellett mosok, főzök, takarítok és kertészkedem is.

28/n, 32/f


2018. aug. 23. 21:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
7%
Nem egy nagy élmény egy frissen szült nő, ezt el kell fogadni.
2018. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
54%

Tipikus kisfiú pasi, aki megijedt a felelősségtől és a rá háruló nagy dolgoktól.

Akkor minek csináltatok gyereket? Mégis mit hitt, hogy neki semmi dolga nem lesz?

Szánalmas egy pasi.

De hát, te szültél neki, viseld is érte a következményeket.

Jobban meg kellett volna ismerni őt.

2018. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
23%
Érzem ez nem jelent jót! Közeledik a telihold és ezt a kérdést olvasva meg a tarrot kartyaim is osszekeveredtek... a csillagok állása,a telihold rengeteg feszültséget okoz a hónapban minden párkapcsolatban és család életében is! Attól tartok hogy a párod a gyerek miatt hanyagol téged,hiszen nem állt készen a porontyra... ÉN ÉRZEM! Minden esetre egy privát üzenet után egy szerelmi bűbájt egyeztethetünk és minden rendbe fog jönni, hamarabb mint nélküle. További szép estet, Olga.
2018. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
Mert nincs meg benne az apai ösztön, ő nem a társad, csak a gyereked apja. A nővéremék kisbabája 9 hónapos, a férje minta módon áll mellette, a mai napig nem mondja fel, ha épp nincs kedve, energiája szexelni vele a nővéremnek. Ezt a tesóm mondta. Nem jár el haverokkal otthonról, nem azért, mert fogja a nővérem, hanem mert magától az van benne, hogy otthon a helye a feleségével és a kisbabával. Sajnálom, hogy ilyen a partnered, rosszul választottál.
2018. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
És ezen az állapoton nem lehetne valahogy változtatni? Mert mikor a hasamban volt a Picúr, akkor nem volt ilyen, sőt. A mostani viselkedésének az ellentétét mutatta. Anyagi gond sem állhat a hattér mögött, több évnyi megtakarított pénzünk van. 8 éve vagyunk együtt, az alatt az idő alatt szerintem sikerült kiismernem, mióta együtt vagyunk mindig azt hajtotta, hogy ő tőlem szeretne gyereket. Mar nem tudom mit tehetnék, és ezt kezd aggasztani. Holnap leülök vele beszélni, mert már betelt a pohár sajnos.:( egyébként én nagyon szeretem Őt, mindent megtennék érte egy bizonyos határig.
2018. aug. 23. 21:37
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű ez. Most csapódott le benne, hogy egy gyerek nem olyan cuki rózsaszín cukormáz mint a TVben meg a mesékben. Unalmas számára, nem tud vele mit kezdeni. Lehet hogy ha majd nagyobb lesz a gyerek, akkor változik kicsit, de addig is sok sikert a családon belüli egyedülálló anyasághoz.
2018. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
56%

"Mert mikor a hasamban volt a Picúr"

Ezért megy el otthonról. Van annak a gyereknek rendes neve, nem az nagy betűvel, hogy Picúr. Fúj, ez ilyen tipikus női gügyögés. És te mennyit foglalkozol vele? Nem a szexre meg az uzsonnájára célzok, ővele, mint emberrel mennyit törődsz? Lehet megsértődni, de az ilyen picúros, pocaklakós nőktől engem is a hideg kiráz, pedig családcentrikus nő vagyok. Te egy anya vagy most, nem nő. Az anyaság az a tevékenységed legyen ne az identitásod és akkor visszakapod a társadat.

2018. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%

Csalódott, nem ilyennek képzelte az apaságot. De sose fogja őszintén elmondani. Ezért is tekereg, addig sincs otthon, nem kell szembenéznie a problèmàkkal.

Azt csak tőle fogod megtudni, hogy mi bántja, mi alakult másképp, mint tervezte.

Lehet, hogy a haverok dumàljàk tele a fejét? Nálunk sajnos volt ilyen "barát", aki a gyermekágyas időszak alatt végig b.tatta a férjem, hogy na ugye, hogy soha többé nem lesz szex. Pàromnak van annyi esze, hogy elküldte a ...

Mennyire ismered azokat, akikkel lóg?

2018. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%
Szeretője van. Oda jár, nem sörözni.
2018. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
41%

*Én a baba mellett mosok, főzök, takarítok és kertészkedem is.


Ez mind szép s jó, csak hogy mindeközben a férjed szépen kiszorítódik és teljesen idegennek érzi magát melletted és egyre magányosabb.


Nem kifelé kéne élned, hanem befelé. A férjed ordíyt a magánytól. Ha mond ez neked valamit és ha végre észre is vennéd a személyét.

2018. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!