Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám vissza szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vissza szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vissza szeretném szerezni a volt barátomat, de nem tudom hogy hogyan :( Légyszi segítsetek nekem!

1 hónapig voltunk együtt, de ez idő alatt nagyon megszerettem. Most egy társaságba vagyunk majdnem minden nap találkozunk meg beszélünk. Ez így nagyon rossz nem bírom hogy egy társaságba vagyunk de nem vagyunk együtt. :( Vagy is jó csak rossz hogy nem együtt vagyunk:( Nagyon hiányzik már!!:( Segítsetek nekem hogy hogy tudnám vissza szerezni!? Válaszaitokat várom. Előre is köszönöm.


2010. júl. 29. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
MIért lett vége? Neki van valakije? Ő mit érez irántad? Tudja, hogy szereted? :)
2010. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát azért lett vége mert furának tűnt és leültem vele beszélgetni és meg kérdeztem tőle hogy mennyire gondolja komolyan a dolgokat és azt mondta hogy annyira nem gondolja komolyan és a végén kiegyeztünk abba hogy akkor legyen vége.:( de ezt már nagyon megbántam:(

Nincs neki senkije sem.

Hát igazából nem tudom hogy most már mit érez:( azt tudom hogy szeretett.

Elméletbe tudja hogy szeretem. :(

2010. júl. 29. 01:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nálad semmi sem változott, és hogy hiányzik. Lesz ami lesz.
2010. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne. Én is gondoltam már rá meg egy páran mondták már hogy beszéljek vele, csak attól félek hogy ennél jobban is elveszíthetem és azt nem akarom!:(
2010. júl. 29. 01:05
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Válaszokra azért még várok ám!

2010. júl. 29. 01:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ötletem nincs, hogy hogyan szerezd vissza, de nagyon örülök, hogy végre találkozok egy értelmes emberrel, aki tud írni!(gondolok ezalatt a léccy,waok, etc..)

Csak így tovább :))

2010. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát ezzel sokra nem mentem:( De azért köszike:)

További válaszokat várom!

2010. júl. 30. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
menjetek el egy cukiba és beszéljetek meg mindent...:) jobbat nem tudsz:) sok szerencsét:))))
2010. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát jah valószínű hogy csak úgy fogjuk tudni megoldani. Köszike hát arra szükségem lesz!

További válaszok

2010. júl. 30. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!