Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve külön vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve külön vagyunk a szerelmemmel. Vissza akarom szerezni! Mit javasoltok nekem?

Figyelt kérdés

Az exemmel fél éve szakítottunk..azóta 2 barátnője volt..meg egyéjszakás kalandok. Nekem is 2 barátom volt azóta..de csak ilyen 1 hónaposak mert nemtudtam egyikbe se beleszeretni,és rájöttem hogy mindnekiben az exemet keresem mert még őt szeretem.Haragban váltunk el egymástól 3 hónap után, azóta nem lógunk egy társaságba,és havonta egyszer tán véletlenszerűen találkozunk és akkor is csak köszönünk egymásnak és ennyi.Számomra nagyon sokat jelent ez a fiú az életben,ő volt nekem az első..és búcsú nélkül váltunk el egymástól,és ez ennyi idő után se múlt el.Pedig próbálkoztam..bulizni jártam nyáron minden hétvégén..lekötöttem magam,de most megint úgyérzem hogy tennem kell valamit hogy legalább barátok legyünk,mert egyszerűen nem tudok hátat fordítani neki :/

Hogyan próbálkozzak? Tegyek neki vallomást? mert ő azthiszi hogy már rég túl vagyok rajta. :/ KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK! szenvedés az életem :/

L/16

F/18


2011. okt. 21. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ha fél év alatt 2 nőt is elkoptatott valamint egyéjszakásai is voltak akkor nem igazan szerethetett téged..
2011. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan megmondom, hogy te ennek a srácnak feleannyit se jelentettél mint ő neked. Lépj túl.
2011. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
már rég tovább kellet volna lépned...az első kapcsolat tapasztalataim szerint mindig rosszul esnek és mély nyomot hagynak...de túl kell tenned magad rajta...nem kaphatsz meg mindent a világon,még sokat fogsz csalódni ne egy pasi miatt sírj nincs értelme!
2011. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!