Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon, nagyon elrontottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon, nagyon elrontottam. Jóvá tudom még tenni?

Figyelt kérdés
Szex kapcsolat volt, aztán lassan kezdtem bele szeretni. Mondtam neki, hogy legyen vége. Mert többet érzek, mint kellene, és nem akarom így folytatni, mert félek… Félek, hogy totálisan beleszeretek, aztán csak fájna. Azt mondta, hogy ő is többet érzett már, de rosszul esett neki, hogy így állok hozzá. És elment. Kértem, hogy maradjon, de azt mondta, muszáj mennie, gondolkodnia kell. Aztán meglátott egy másik pasival (barát barát) és küldött egy üzenetet, hogy úgy látja én már döntöttem. De ez nem igaz! Félek, hogy soha többet nem látom. Jóvá tudom tenni? Mit csináljak? Csináljak egyáltalán valamit, vagy hagyjam? Jaj, de szr! Az a legrosszabb, hogy tényleg bele szerettem... Szerintetek van még esély?
2010. júl. 29. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy venezuelai szappanopera. Édesem, hát beszélj vele, mást nem tudsz tenni.
2010. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, mit érzel. És h amit látott, az nem az amit gondol
2010. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább mexikói
2010. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Hagyd rá! Ha ennyivel elintézte és eszébe sem jut küzdeni érted, akkor ő megközelítőleg sem azt érzi, amit te.

Volt már olyan a történelemben, hogy meg kellett küzdeni a vágyott nő szerelméért, sok esetben más pasival szemben és a tökösebbjének ez eddig nem okozott még gondot. A töketlenekkel meg nem hiszem, hogy érdemes fogalalkozni, mert az később is, mindenben töketlen marad.

2010. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, alapból én is úgy gondolom, hogy ha így el tudott menni, akkor hagyni kell, hagy menjen. DE én rontottam el....
2010. júl. 29. 09:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele szerintem! Az önsanyargatás nem segít!

Emberek vagyunk,talán tudtok kommunkiálni!És akkor minden kiderül!25/l

2010. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit rontottál el?! Életed tovább az életed és nem arra vártál, hogy mikor méltóztatja kitalálni, hogy mit is akar?!

Ha akarok valakit, azt tudom. Ha gondolkodni kell rajta, akkor már régen rossz.

2010. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*élted*
2010. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utsó, köszönöm szépen, pont erre volt szükségem! :)De komolyan! Igazad van, pont leszarom, és kész. Szerethetem én, de ha nem kellek neki, akkor minek? Úh köszi a megerősítést. (Csak az a baj, hogy sajnos nem ilyen egyszerűen működik az a fránya szív...)
2010. júl. 29. 11:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen! Tudom, hogy nem olyan egyszerű, de most még könnyebben túl leszel rajta, hogy nem bonyolódtál bele egy komoly kapcsolatba egy ilyennel.
2010. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!