Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nalatok belefér, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok belefér, ha a párotoknak kb 3 volt szexpartnere is ismerőse a Facebookon?

Figyelt kérdés

Sokszor kértem meg hogy törölje le őket, vagy legalább csak azt akivel a legtöbbet volt, de nem hajlandó ra.

20L, 31F



2020. máj. 10. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi lesz, ha letorli? Vagy mit akarsz ezzel elérni? Ha téged szeret, nem tok mindegy? Úgysem beszél velük. Gondolom.
2020. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem is értem min akadsz ki... ez teljesen oké
2020. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Fogalmam sincs, a paromnak kik a volt szexpartnerei. Nem chatel nokkel (kozos haverlanyokat leszamitva, de veluk is borzaszto ritkan, inkabb a sracokkal dumal) es nem lajkol semmit (de tenyleg semmit) Facebookon. Ugyhogy meg csak gyanura sem ad okot, hogy akarmelyik lanyismerose valamilyen ex, vagy ha nem ex, bejonne neki. Szoval leszarom. Eleve minek megmutogatni, kiket dugott meg? xD Engem speciel nem zavarna, abban az esetben sem lennek feltekeny, plane nem ennyi egyutt toltott ev utan, de akit zavar, annak legyen mar ennyi onismerete, hogy akkor ra sem kerdez inkabb.
2020. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 ne gondold... Lattam már beszélgetés "maradványokat" aminek a nagyja kivolt már törölve
2020. máj. 10. 22:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Az elég fura ha te így képben vagy az exeivel. Én egyikről sem tudtam és nem is kérdeztem soha egy páromat sem és ők sem. Nem vagy te betegesen féltékeny?
2020. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha van köztük bármi is, akkor nem férne bele, akár ismerősök FB-on, akár nem, ha meg nincs köztük semmi, akkor tőlem a Pápának is lehet az ismerőse, pont nem érdekel.
2020. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert ha letörli akkor nem történt meg vagy 2020-ban semmilyen más módon nem lehet kapcsolatba kerülni exekkel csak facebookon? Mi a helyzet a te korábbi partnereiddel? Törölted őket? Vagy ha nálad ott vannak nem probléma? Vagy az a helyzet áll fönn, hogy a barátod 31 évesen egy felnőtt férfi te pedig egy hisztis kislány? :D
2020. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Nekem minden belefér. Én vagyok én, ő nem én. Bármi belefér, mert ő egy másik ember, azt csinál amit akar. Amit írsz, nekem földön kívüli gondolkodás, nagyon primitív, nem értem miért akarnád ezt. Semmi összefüggés.


5#, a féltékenység egy betegség. Minden féltékenység beteges. Mint a nátha, nincs külön betegesen náthás, minden nátha beteges.

2020. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Erdekes azért ez a gyk. Az előbb olvastam egy nagyon hasonló kérdést, és ott szinte 100%ban szídták azt, akinek az exe ismerőse facen. De hát ez a gyk
2020. máj. 10. 22:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milYen válaszokat olvastál, azok valószínűleg elettelenek. Nem gondolnám, hogy az baj, hogy a párom exe ismerős a fbon vagy barhol. A probléma az, hogy egyáltalán talaltal beszélgetés “maradványokat”
2020. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!