Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szakításrol és a férfiról?

Figyelt kérdés
Nem foglalkozott velem eleget többször szóvá tettem neki h beszéljünk többet mert elhal a kapcsolat. Heti 1 x beszélünk, havi 3x télikert nem férek bele az idejebe és ez elég neki, minden más fontosabb mint én alvás család stb. Többszöri megbeszélésre sem változtatott, szakítottam, elfogadta. Minek szedett akkor fel barátnőjének? Mi a véleményetek erről a faszirol? Nem a szex miatt előre szólok mert sokszor nem is kezdeményez én nekem kell mert elvan szex nélkül.
ápr. 26. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy ideig voltál jó neki. Elképzelhető, hogy közben jobb nők után nézett. És gondolom talált is ha elfogadta simàn.
ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért voltatok együtt, mert hagyta. Nem akarta, hagyta. Ez a véleményem.
ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ő kezdett ki velem...
ápr. 26. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
#3: Kitalálom: be volt b.szva?
ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak a családi/társadalmi nyomás miatt, hogy "kell barátnő".
ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"többször szóvá tettem neki h beszéljünk többet mert elhal a kapcsolat."


Felesleges ilyent szóvá tenni. EZ azt jelenti, hogy nem érdekled igazán. Azon meg a szóvá tevés nem fog segíteni,

ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Télikert." Ismerek nem is egy ilyen pasit (szerencsére nem ex), akik tökéletesen elvannak a növényeikkel, semmi szükségük nőre. Néha talán bepróbálkoznak valakinél, aztán ha a nő velük akar maradni, akkor "egye fene maradjon".
ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Télikert?
ápr. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!