Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol ez van gyerek születése után, vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés

Mert engem erre nem készített fel senki...


Az van, hogy 9 hetes kislányunk érkezése óta, elvesztettem a feleségem gyakorlatilag.


Tudom, idő kell neki, de mennyi még?


Beszéltem vele mielőtt betámadnátok, elmondtam mi nem jó és SZERETNÉM ha ezen együtt változtatnánk.


A helyzet az, hogy 12 órákat dolgozom napiszinten az autó szervizben, a reggelit még megoldom, munkába menet veszek magamnak kaját...


Hulla fáradtan haza esek, a lakásról szívesen csatolnék képet hogy lássátok!!! de épp most takarítottam ki. Valami borzalmas ahogy kinézett!! Főtt étel nincs az asztalon a terhesség közepe óta! Most meg abszolút..

A szennyeskosár elveszett, egyszerűen nem találtam meg.. Hosszas keresés után megtaláltam a szennyesek alatt.


De ezekre még azt mondja az ember hogy OKÉ. Meg csinálom hiszen egesznap nem tudok a gyerekkel kapcsolatban segíteni ugye mert dolgozom, akkor segítek így. De higyjétek el, ez több a soknál!


Egy csepp törődést nem kapok, félre vagyok dobva a sarokba... Szex... Szóvá se merem tenni..


Imádom a kislányomat természetesen ő nem tehet erről, de ennek nem lesz jó vége. Nem akarom hogy a gyerekem úgy nőjön fel hogy csak hétvégenként talalkozhassunk... De félek hogy ez lesz a vége!!!


Nem lehet beszélni vele...

Azt mondja ha nem tetszik az ami van el is lehet pakolni meg csináljam meg ha akarom nekem is ugyanannyi mint neki... Igaz, de miért nem mondta senki hogy ennyire megfog romlani a kapcsolatunk?


Rég szexeltunk ez igaz, de azt érzem Hogy már nem is kívánom, magára is igénytelen... El vagyok keseredve nagyon.


2020. máj. 11. 14:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nem így volt egyik esetben sem, pedig már két kislányunk van. Lehet esetleg, hogy szülés utáni depresszióban szenved a feleséged ezért hanyagol téged és a környezetét? Azzal pedig foglalkozni kell, mert nagyon komoly következményei lehetnek!
2020. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Légy még türelemmel. Nekem 2 kislányom van. Most 4 és 6 évesek. A kezdet nálunk is nehéz volt.
2020. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Mégegyszer elolvastam a kérdésedet: biztosan depressziós lett a szüléstől.. ..ami egy betegség, orvosi segítségre és esetleg gyógyszerre van szüksége amitől lehet hogy nem is szoptathatja a gyereketeket. Mi amúgy sosem tudtuk kivárni a kötelező hat hetet, mindig hamarabb szexre került a sor.
2020. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
46%

Az alapján amit mondasz, azért még 9 hét ide vagy oda, akkor is túlzás. Adj neki még pár hónapot, ha nem változik tényleg, akkor elvesztetted valóban a feleséged. És még rosszabb is lesz, ha ő is "olyan nő".

De ha jól tudom, szülés után 6 hátig minimum nem lehet szeretkezni, tehát még nagyon az elején vagytok! Türelem, és legjobbakat!

2020. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Lachesys ***** válasza:
75%

9 het azert nem a vilag vege. ugye tudod hogy a feleseged nem alszik kb soha mert a gyerek 3-4 orankent eszik? igy mindenki mosott rongy marad. te irod 12 orazol, nem vagy otthon soha, valoszinuleg eddig is o csinalt mindent... az is lehet depresszios a nejed, erre nem gondoltal? ha extrem modon elhagyta magat errol is lehet szo. es hat igen, eleg lelombozo hogy ugye rogton a szex meg hogy fott etel....


nah mindegy. a nok is megerik a penzuket, de ha a ferfiaknak kene szulni, mar reg kihalt volna az emberiseg, en azt mondom.

2020. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Valószínű szülés utáni depresszió. Ha nem változik, pszichológus kell neki.
2020. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%

Nincs mindenkinél így!

Az első hetekben kellhet a segítség, de egy idő után rutinná válik. Lehet depressziós, családtól, barátnőtől kérj segítséget, hogy mit látnak. Egyáltalán nem normális, amit tapasztalsz.

2020. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Bár én nem hanyagoltam el a háztartás és a férjemet sem, de emlékszem, hogy olyan fáradt voltam eleinte, hogy az asztalon elaludtam, v. én aki minden hangra felébredtem, a gyereken kívül semmit sem hallottam meg akkoriban.

A gyermek nem 12, hanem 24 órás műszak!

2020. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Dehogy szülési depresszió!! Terhesség alatt is felfordulás volt itthon, akkor is szülési depressziós volt? Hagyjuk már. Oké hogy 6 hétig nincs szex meg értettem természetesen. Csak azóta eltelt még 3 vagy 4 hét
2020. máj. 11. 15:07
 10/32 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%
Hát, ha neked az a legnagyobb problémád, hogy nem dugsz, és nem az, hogy mondjuk a feleséged nem kérdezi meg milyen volt a napod drágám, vagy nem mos rád (és most üssetek agyon, nem hiszem hogy 1 mosást egy automatába nem lehet bedobni 24 óra alatt) , akkor nálad is vannak gondok.
2020. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!