Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap azt mondta nagyon bánja, h nem jöttem vele össze tavaly de a mostani barátját nem hagyná el annak ellenére se, h folyamatosan csalja őt. Most akkor mit akar? 26F

Figyelt kérdés

Egy volt osztály társamról van szó akit több mint 10 éve ismerek.. Múlt évben úgy alakult, h összejöhettünk volna de pont egy szakítás után voltam, rosszul viseltem és nem akartam bele menni amíg túl nem tettem magam rajta.. Összejött a mostani barátjával aki egy hónap után megcsalta és azóta is folyamatosan csalja..immáron ennek fél éve..

Tegnap este találkoztunk egy közös ismerősünknél és elmesélte mindezt.. Kicsit ivott is majd azt mondta h azóta haragszik rám mert nem voltam képes egy évvel ezelőtt összejönni vele de a barátját aki azóta többször is félre járt szereti és nem akarja elhagyni.. aztán a végén megpuszilt..

Nem akartam komolyan venni mert betudtam annak h kicsit berugott és majd ma sűrű elnézések közepette lekoptat de ma egész nap üzengetünk egymásnak..

Rá kérdeztem h hétvégén rá fog e érni vagy vmikor a közeljövőbe de azt mondta h mostanában nincs nagyon szabadideje most is a barátja szüleinél fogják tölteni a hétvégét..

Jól érzem h semmit se akar tőlem??


2020. máj. 11. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nővel ne foglalkozz. Barátnak akar, hogy legyen kivel lelkizni, miközben a csaló pasijával dug. Mond meg neki, hogy ha szakít vele, keressen fel, addig nem kívánsz beavatkozni a magánéletébe.
2020. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed, te ebben a sztoriban semmit nem jelentesz. Neki van gondja a pasijával és magával, ezt rád akkor részegen kiprojektálta, de ennyi. Ha más van ott, akkor neki mondja.


A másik meg hogy attól hogy mondott valamit, nem biztos hogy igaz. Tudjuk hogy lehet hazudni, lehet manipulálni, sajnáltatni magunkat, stb., ezek létező dolgok. Nem tudjuk mi a valódi helyzet, de nem is ez a fontos, hanem hogy nem kell egyből mindent bevenni.

2020. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy se kelljen neked olyan lány aki fűvel fával csalja a párját
2020. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nő minek kell neked? Inkább örülj, hogy nem te jöttèl össze vele, különben most tèged csalna.
2020. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Őt csalja a barátja....
2020. máj. 11. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudja, ès ennek ellenère vele marad, akkor úgy kell neki. Ne foglalkozz vele.
2020. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kihasznál a csaj öregem. Lehet azt gondolod és talán így is van,hogy itt a sok GyK-s életten tag, akik azért mondják, hogy hagyd a csajt, mert nekik sincs és neked is rosszat akarnak.

De elég hasonló helyzetbe voltam tavaly nyáron. Ha nem hagyja el érted a barátját, akkor nem akar tőled semmit, csak valakinek el akarta panaszolni a baját. Lehet tényleg tök jó barátok vagytok, de megvan az oka, amiért azzal a taggal van, annak ellenére, hogy az illető csalja. Persze, lehet vele beszélni, de ha te többet érzel és többet akarsz, és nem tudod az iránta táplált érzéseidet uralni, akkor meg kell neki mondani, hogy döntse el mit akar.

2020. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amig nincs jobb, kezdhetsz vele de minden alkalommal probáld meg letapizni. ha kirug nem kárérte ha hagyja legalább addig se unatkozol
2020. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!