Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyamatosan át akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyamatosan át akar verni pénzzel? Többi lent

Figyelt kérdés
én szoktam adni neki pénzt hogy hozzon vmit a boltból vagy valami . és ugye tudom az árakat mégis átverne hogy nem nem ennyi jár vissza hanem kevesebb .. miért csinálja ezt? normális ha folyamatosan át verné a barátnőjét egy férfi pénzzel? én dolgozok egyedül ő ilyen munkaügyis pénzt kap
2017. jan. 31. 11:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Miért vagy még vele?
2017. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem dobod ki?
2017. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
talan meg megvaltozik .sztetek van erre esely? a kapcsolatunkban csak ez a problema .
2017. jan. 31. 11:45
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

Ha hagyod, akkor teljesen normális. Valamiből neki is élnie kell, és mennyivel kényelmesebb így, mint elmenni dolgozni. Igaza van.

Aki hagyja magát lehúzni zokszó nélkül, azt le is kell húzni az utolsó forintig.

2017. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, ez nem egy jó előjel a jövőre nézve. Kicsibe csinálja, mondván apró annyira nem számít, és szép lassan félretesz magának valamire...

Ahelyett hogy kérne tőled, ha nagy szüksége van valamire...


Hidd el aki kicsibe megteszi, az nagyba is megtenné, csak arányosan annyival több pénzel kéne hogy rendelkezz. Könnyű mondani, hogy hagyd el ha szeretsz valakit, de ilyen emberrel nem nagyon szabadna jövőt építeni...

2017. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
hat nehez is ugy elhagyni valakit ha szereted. en probalom megoldani ezt az egy problemat kerdezem hogy mire kell azt mondja csak ugy hogy legyen penze es o szokott megharagudni hogy minek izelok ilyen kis penzeken.. meg hogy merek en szolni neki. en kertem multkor hogy esetleg nem tudja kipotolni az ezrest egy 100sal mert nem volt aprom azt mondta nem nincs ilyenre penze.kell neki. de konyorgom vissza adtam volna nem kellett volna felvaltanom a nagyobb penzt egy darab testapolora..am nem nem tud lehuzni penzzel csak akar belem akarja sulykolni hogy de az annyi volt kozben meg nem meg hogy a penztaros atb.....ta tobbet utott be..
2017. jan. 31. 12:28
 7/28 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Miért változna meg? Ez egy semmirekellő. Az még egy dolog, hogy most éppen nem dolgozik, lehet ilyen időszaka, mert ideiglenesen nincs melója, de hogy a saját barátnőjét húzza le és próbálja meg gyerekes módon átverni visszajáróval, ez a legalja mindennek.
2017. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez az egyetlen probléma a kapcsolatotokban? :-D Az téged nem is zavar, hogy ő nem megy el dolgozni és te tartod el? Klassz, ez egy jó alapokon nyugvó kapcsolat :-D
2017. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nemtudoom..... mondtam neki ha megegyszer at akarna verni akkor tenyleg kidobom.
2017. jan. 31. 12:34
 10/28 A kérdező kommentje:
8# zavar egy kicsit azt igeri hogy elmegy de lehet nem is keres munkat csak atver azzal is..
2017. jan. 31. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!