Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lányt keresek, legyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt keresek, legyetek szivesek. Bővebben lent. "? "

Figyelt kérdés
2008-ban voltam a samsung-ban segédkezni az ismerősömnek. Akkor ilyen kis csővázas kocsikat kellet csinálgatnom a többiekkel, de egyszer az alapanyag elfogyott hozzájuk,és az egyik fiatalember mondta hogy menjek vele hozunk hozzá cuccot. Nah akkor bementünk ilyen kis műhely szerűségbe (TMK-nak hívják, ha jól tudom) és ott voltak gyakorlatozó lányok is, az egyik lány nagyon megtetszett de nem mertem odamenni hozzá. (Most már nagyon bánom). Akkor hússzú szőke befont haja volt, és az ajkánál volt egy anyajegy, nagyon csinos szép lány. Azt szeretném kérdezni (tudom hogy nem ilyen oldalon kellene de már más ötletem nincs) hogy ha valaki ismeri vagy akkor volt gyakorlaton, vagy ha felismerné-tudna segíteni a megtalálásába, azt nagyon megköszönném. Már vagy 2-éve keresem :( Válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 29. 12:13
 1/7 anonim válasza:
_iwiwen próbáltad? valaki ismerősei között. de biztos próbáltad már...
2010. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál! Szóval csak keress tovább és előbb utóbb megfogod találni.:)
2010. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Probalj meg keresni egy fotot interneten, ahol a keresett lanyra emlekezteto frizura vagy/es arc 'beazonosithato'. Ha belinkeled, esetleg a reszletes mikor/hol leirasoddal egyutt, talan...
2010. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét. Szükséged lesz rá.
2010. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olcsón kéne cső alapanyag a tmkból?XD
2010. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Iwiw-en myvip-en is próbáltam már de nem találtam :(

" Aki keres az talál " Köszi a biztatást, remélem sikerülni fog.

Megpróbálok keresni egy képet ami hasonlít rá, és majd belinkelem.

15:19 Ha szabad meg kérdeznem, a TMK-ba dolgozol ?

2010. júl. 29. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm ezen az oldalon kéne megtalálnotok egymást!!


talán ő is ismeri ezt az oldalt, de erre nincs garancia!


A közösségi oldalakon több millióan vannak fent, és azt sem tudod melyik megyében lakik...


Van 19 megy, 19 megyei jogú város és sok száz település...


Asszem globális keresést kell alkalmaznod, mert lehet hogy német a kiscsaj :D

2010. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!