Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontoss légyetek szivesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontoss légyetek szivesek segiteni a szüleim nagyon féltenek! Mit tegyek? Nem engedik h barátom legyen! ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre elnézést kérek a helyesírási hibákért.

Az a gondom h lassan 15 éves leszek és a szüleim nem engedik, hogy barátom legyen mert ugy gondolják, hogyha szerelmes leszek a fiú elveszi az eszemet és nem foglalkozok majd a tanulással, de én nem ilyen vagyok tudom, hogy jót akarnak és mindent megtesznek értem, de attól h szerelmes vagyok attól én tanulok mert van egy évvel fiatalabb barátom egy suliba járunk és van közös külön óránk is amikor együtt tudunk lenni, bár a fiú nem az a jófiú inkább az a kicsit rosszfiúsabb természetű, de nagyon rendes és én nagyon szeretem már egy ideje együtt vagyunk, de a szüleim nem tudják emrt tuti kiakadnának és csak veszekednének velem. Szerintetek mikor mondjam el, hogy van egy barátom ( persze nem az első igy tapasztalatból tudom h ha elmondanám akk kitörne a cirkusz) és hogyan tudnám ráébreszteni őket , hogy már nem vagyok kicsi (tudom nagy se vagyok de megbizható és ezt nem ego-zásból mondom mert téll az vok és a szüleim a jegyeimre se panaszkodhatnak mert kitünő tanuló vagyok)

bocsánat a hosszú szövegért és előre köszönöm a válaszokat.

üdv.: 15/L


2010. febr. 25. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold egy kicsit, mutasd meg, hogy olyan vagy, mint eddig, tanulj és légy észnél. Aztán később kijelentheted, hogy végig volt egy barátod, és látják, hogy nincs rád rossz hatással, neked szükséged van társra...
2010. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen evvel csak annyi a baj h ezt egy évvel ezelőtt eljátszottam, de akkor meg azon akadtak ki h mert miért nem mondtam el :SSS és a válasz erre az h mert tudtam h hogyan reagálnak, de azért köszönöm a választ :)
2010. febr. 25. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van!Majd ha lesz valami a kezedben a jövődre nézve,akkor ráérsz ezzel.
2010. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg 16 leszel. Akkor már nem leszel annyira kicsi. De légyszíves tanulj meg vesszőt, pontot és egyéb írásjeleket használni, mert szörnyű olvasni amit írsz. Tényleg nem köcsögségből mondom.
2010. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd össze a kupaktanácsot és mond meg, hogy nem hülyegyereket neveltek belőled. Normális a felfogásod, az élethez való hozzáállásod, nem vagy forrófejű, szélsőséges... Duzzogni fognak, mert nekik a határidő naplóban ez nem mostanra van ütemezve, de te bizalommal elmondtad. Bízhatnak benned továbbra is, elmondod hogy mi van veled, de inkább segítsenek, tanácsot adjanak partnerként, minthogy továbbra is irányítsanak.... vagy nemtom.
2010. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok nagyon köszönöm a választ és bocsi az írásjelekért.

Már nem azért, de sztem egy év mulva se leszek sokkal nagyobb :SSS szoval nem tudom :SSS

én valahogy nem merem elmondani :SSSSSSS

már azon kiakadnak és kiabálnak velem ha 4-est kapok h mert ennek meg annak is négyes lett meg h miért lett négyes :SSs nagyon szigoruak sztem :S


de azért köszönöm a válaszokat :)

2010. febr. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!