Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm irányít a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm irányít a kapcsolatban és ez neki egyáltalán nem tetszik és úgymond nekem se, hogyan tudnák ezen változtatni? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.Boldogan élek a barátnőmmel,szeretjük egymást.

A héten a barátnőm akart velem valamiről beszélni és oda jutottunk a beszélgetéshez.Elmondta nekem,hogy nagy gondjai vannak amik a következők : Nem szerelmes már belém,erre megkérdeztem,hogy szeret e,és határozottan azt válaszolta hogy igen szeret engem.Nagyon mélyen viseli ezt,hogy nem szerelmes és hiányzik neki a szerelem irántam..Én őt szeretem és szerelmes is vagyok belé.Ma is találkoztunk tök jól elvoltunk már a nap végére,rengeteget sírtunk ezen a problémán együtt aznap.Van még egy problémája ami: Nem én irányítom őt(itt arra gondolok,hogy a találkozások,kiruccanások és ilyen alap dolgok) nagyon a szívén viseli ezt és azt akarja hogy én irányítsam őt,de nagyon nehéz,mert makacs.Ez a két problémánk van és a segítségeteket kérem ebben,hogy mégis hogyan tudnám milyen módszerekkel tudnám őt irányítani,mivel lehetnék határozottabb,a szerelme már nem fog vissza jönni irántam de a szeretete megmarad,szerintetek ha csak szeretni fog és nem szerelmes belém,vajon velem marad annak ellenére,hogy ugyan olyanok a mindennapjaink,csak van ez a probélma ? Hogy tudnám megmagyarázni hogy a szeretet az nem mullandó de a szerelem meg igen ? Köszi a válaszokat 20F



2020. máj. 12. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

A szerelem inkább lineális mint múlandó. Úgy értve, hogy egyszer feljön egyszer nem. Ez egy érézés ami nincs miníg a felszínen és inkább csak megszépíti a perceket mint sem meg alapozza.


A másik problémátok az az, hogy ő azt várja, hogy te irányíts. Nost max egy kapcsolatot irányíthatsz, de nem a másikat. És egy kapcsolatban nem is az a jó ha mindíg csak az eggyik mondja meg mi legyen. Ha ő biznytalannak rézi magát akkor jobb minnél hamrabb tisztáznia mit is akar.


Viszont ha képes vagy erre amire szószerint meg kért és kitér a problémátok is, emellett mind ketten boldogok lesztek, akkor csak csináld ezt, úgy ahogy megbeszéltétek.

2020. máj. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha iranyitod az lesz a baj. Idovel úgyis szetmentek , szerintem ezt felesleges erőltetni
2020. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem ertelek kerdezo. Hagyni kellene az egeszet. Miert kell fiatalon mindenaron kitartani a masik mellett? Nem szerelmes, hisztizik. Megeri ez neked. Csakhogy elmondhasd, hogy baratnod van.
2020. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
20 évesen még nem kéne ott tartani, hogy a szerelmet felváltsa egy lagymatag szeretet. Fogadd el, hogy úgyis vége lesz, nincs ezen mit sírni.
2020. máj. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló kapcsolatban, vége lett. Én vagyok a lány, nem voltam szerelmes a a fiúba. Ő belém igen. Máig nagyon szeretem őt, nem váltunk el rosszul, de muszáj volt.

Inkább éreztem a barátomnak, mint a pároknak, szerelmemnek az illetőt. És 20 évesen ez nem jó. Ha 30 évesen találom meg őt, akkor lehet úgy döntök vele maradok.

Sajnálom, ez nem lesz hosszú életű.

2020. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!