Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem keres, nem is vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres, nem is vagyok fontos?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy hosszú kapcsolatom volt, ami még diákként kezdődött szóval nem vagyok otthon a témában. 1 év szingliség után most 1 hónapja van valakim, de olyan magányosnak érzem magam. Hiába találkozunk majdnem minden este, ha közben egész nap két szót nem beszélünk. Tudom, hogy sokat dolgozik szóval nem is piszkálom, de általában mire felhív késő délután már rég otthon van, és pihenget meg telefonozik, mégsem jutok eszébe. Este hét felé ide esik, akkor itt van pár órat, aztán megy. Ha véletlenül el is alszunk, akkor inkább haza vezet az éjszaka közepén, minthogy itt maradjon, pedig öt percre van a munka helye tőlem. Azt meg lehetetlenség egyeztetni hogy legközelebb mikor talizunk mert mindig az a válasz, hogy majd jön ha végzett a dolgával. Pedig nincs is dolga igazából, csak csinál magának. Azt mondta értsem meg hogy rég nem volt senkie. Még szoknia kell. Eddig mindent spontán csinált és most furcsa, hogy valakivel terveznie kell. De hát már nekem is régen volt. Mégis ő az első gondolatom, és próbálom úgy intézni a dolgom, hogy minél hamarabb talizzunk. Ebből persze az lesz hogy én órákat várok rá, amig ő elvan a semmivel. Annyira idegörlő. De nem tudom szóljak e miatta. Hétvégente általába együtt vagyunk, és akkor olyan mint egy rendes kapcsolat. Ilyenkor meg mintha csak a szex miatt járnánk össze. Nem értem az egészet. :(
2020. máj. 13. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Kihasználnak drága csillagom, de ne zavarjon.
2020. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egyelőre laza kapcsolatnak tűnik. Ha komolyabbra vágysz, kérdezz rá, ő mennyire gondolkodik veled komolyabb kapcsolatban.
2020. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Savlekotő ***** válasza:

Biztos hogy nincs kapcsolata mással,általában az ilyen vagy kapcsolatban van

nős és kell mellékes puni is v szimplán csak idő töltögetés vagy szó szerint töltögetés. Intő jel h meg dug és egyből hazahúz... :(

2020. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"most 1 hónapja van valakim"


Jóságos Isten!

Ez alatt rendszeresen találkoztok, együtt vagytok, de ő

éjszaka is haza autózik.

Mert nyilván csak otthon, a megszokott helyén tud pihenni.

Miből gondolod, hogy otthon "elvan a semmivel"?

Mihez képest a semmivel?

Ennyi idő alatt még meg sem ismerhetted igazán.

Van egy beáll élete.

Még nem tudja ő sem, hogy hogy is álltok egymással.

Mindenesetre ehhez képest elég sok időt tölt veled

a munkája után.

Elég ostobán gondolkodsz.

Ha többet akarsz és hosszú távon, akkor sokkal több bölcsességet, türelmet, mert ha minden azonnal és egyszerre akarsz,

akkor egy ideig még megtart, mert a férfiak kényelmesek,

amíg nem lesz jobb, eljárogat hozzád, míg eltűröd.

De ha közben talál egy okosabban gondolkodó nőt, aki

nem akar állandóan a nyakában lihegni, nyafogni,

viszont egyenrangú partner, aki szintén elfoglalja magát

fontos dolgokkal, akkor már nem lesz rád szüksége.


Ne rontsd el. Nagyon úgy néz ki, hogy fontos vagy neki.

Türelem rózsát terem. Türelmetlen ember belemarkol a tüskékbe.

2020. máj. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!