Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eurodancer kérdése:

Barátnőm egyik pillanatról a másikra megváltozott. Nem vagyok már fontos neki úgy érzem, kifogásokat keres, hazudozik, viszont azt mondja szeret. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A történet röviden. Én 29F ő 26L. Ismertük egymást régebb óta de csak mint ismerősök. Mindkettőnknek volt korábbi kapcsolata. Barátnőmnek egy gyereke is korábbi kapcsolatából. Miután jobban megismerkedtünk elég hamar belé is szerettem és ő is belém elmondása szerint. Mindketten külön lakunk albérletben de szinte minden napot együtt töltöttünk, amikor csak időm engedte akkor az éjszakát is együtt töltöttük. (sokszor dolgoztam éjjel) Minden rendben is ment. Terveztük hogy összeköltözünk, aztán majd össze is házasodunk ha ugy alakul. Mindent megtettem a barátnőmért és a gyerekért is, holott nem az én vérem de mégis sajátomként kezeltem, tényleg szerettem őket. Időt, pénzt nem kíméltem. A barátnőm új munkahelyre ment és egy héttel késöbb megváltozott minden. Először csak azt mondta hogy nincs ideje mert kimeríti a munka, aztán többször késöbb jött haza 1 órával. Azt mondta túlórázni kell. Késöbb már hétvégente is dolga volt. Ha kérdeztem akkor kitért a válasz elöl a telóját is dugdosta előlem állandóan facebookozott. Rákérdeztem hogy van e valaki más is a képbe mert én úgy érzem. Barátnőm csak annyit közölt hogy többet nem akar lefeküdni velem (korábban mindig 50-50% ban kezdeményeztünk) és hogy magába rendbe kell tenni a dolgokat de szeret engem. Szóval hagyjam békén? Már nem keresett telefonon sem, nekem már nem is írt. Találkozni sem találkoztunk, ha meg is beszéltünk egy talit akkor a uccso percbe közölte hogy nem jó mert más dolga van. Annyit kértem tőle mondja el hogy miért okoz nekem ezzel fájdalmat de arra sem méltatott.

Hogyan lehet valaki ennyire érzéketlen?



2016. dec. 11. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Buktad. Sajnálom de a történet vége, hogy buktad a lányt, mondjuk akit egy hét alatt el lehet csábítani.....mégse volt minden rendben. Kis esély van rá, hogy a gyerek apja van megint képben, de munkahelyi kaland lehet. Bocsi, hogy ezt mondom de azért egy gyerek melett már lenyugodhatna a vére.
2016. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kefélik a csajok, téged meg leselejtezett.

Törődj bele.

Az élet nem habostorta!

2016. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod. Ha nem akar veled találkozni, ne erőltesd! Sose szeretett igazán...most talált valakit akihez vonzódik és kolonc lettél neki.Nem beszél róla? Mert még gerince sincs.
2016. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok! Ràjöttem csak mert gondolom a gyerek kedvel tèged. Ezért is van veled.
2016. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is hasonlóan gondolom mint ahogy elmondtátok.
2016. dec. 12. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!