Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magányosnak magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magányosnak magam a párkapcsolatomban és vágyom más után? 22n

Figyelt kérdés

4 éve van párom, lassan ház vásárlás előtt állunk (nem élünk együtt) a szexualitás kicsit lejjebb hagyott már az ő részéről, holott én ezt többet igényelném, de maszturbálással megoldom.

Sokszor magányosnak érzem magam és vágyom a férfiak figyelmét / társaságát, mivel nem élünk együtt párommal, még mindig kb csak hétvégente látjuk egymást.

Ezt természetesen gyakorlatban nem lépem meg, hogy más férfiakhoz közelítsek. De szinte éhezem egy rajongó, törődő férfira aki dicsér..

Egyébként a szexualitáson kívül minden rendben köztünk a párommal.

Hogyan múlhatna el ez az érzés? Ha össze költözünk végre jobb lesz?


2020. máj. 13. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, hogy beleuntál a kapcsolatodba. A párod is már természetesnek veszi. Általában ilyenkor jön a "mentsük meg a kapcsolatunkat, csináljunk gyereket" fázis.
2020. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mi lenne rendben akkor nem másra vágynál,nem érzenéd magad egyedül egy párkapcsolatban,ez meg max járogatás még. Ne vegyetek házat mielőtt nem derült ki h működik,e együtt élve,mert nem lesz jo pereskedni..
2020. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert ellaposodott. 18 voltál, amikor összejöttetek és még mindig fiatal vagy. És még élnél. Ezalatt nem feltétlenül azt értem, hogy sok sráccal kavarnál vagy ilyesmi, csak lángolnál még a pasiddal. Ő meg nem. Ennek így szerintem vége lesz és felesleges húzni.
2020. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Sztem korai neked ennyire elköteleződni
2020. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként a szexualitáson kívül minden rendben köztünk a párommal."


Vagyis alapvetően nincs rendben semmi.

2020. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

4 éve együtt vagytok, de csak hétvégenként találkoztok - mégis hogy lenne a szexen kívül minden rendben?

Jóformán idegenek vagytok és így akartok közösen házat vásárolni?

2020. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, hogy nem együtt laktok, de már házat vennétek. WTF? Előbb éljetek együtt nem sajátban 1 évet, hogy lássátok működik-e a dolog.
2020. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, úgy tűnik, nem kapod meg amit szeretnél, amire vágysz a mindennapokban. Neked más tipusú emberre és kapcsolatra van szükséged, mert ha összeköltöztök, csak romlik majd a helyzet, ezt tapasztalatból mondom. Egy ház/lakás többletfeladat mindkettőtök részére, ez pedig a kettőtök harmóniájából fogja elvenni az időt és a türelmet. Ezt lehet kezelni, de ha már az elején így álltok, akkor ez kezelhetetlen lesz a jövőben.
2020. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez 22 évesen nagyon nincs rendben. Egyrészt lakásvásárlás előtt mindenképpen költözzetek össze egy időre albérletbe, mert ha nem működik az együttélés, akkor sokkal könnyebb szétmenni. Másrészt, ez a kapcsolat ellaposodott. Azért vágysz más férfi figyelmére, mert nem kapod meg azokat a dolgokat, amikre szükséged van. Ezen lehet, hogy lehet segíteni, de csak őszinte kommunikációval, és azzal, hogy megpróbáltok együttélni. A kapcsolatok nem maguktól működnek, hanem a pár tagjai működtetik. Magától semmi nem lesz jobb, ahogy szimplán az összeköltözés önmagában nem fogja ezt a dolgot megoldani.
2020. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Ne köteleződj el, nem ő a te párod. Ne cseszd el, előtted az egész élet.
2020. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!