Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnatok, ha a kocsitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnatok, ha a kocsitok szélvédőjén találnátok egy üzenetet, hogy addig menekülj el a pasidtól, amíg teheted, üdvözlettel egy jóakaród?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 00:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És tényleg jót akar, mert a pasija egy csaló hazug ember, a csajnak is hazudik mint a vízfolyás valószínűleg.
ápr. 26. 00:26
 2/15 Paul Atreides ***** válasza:
93%
A másik lehetőség pedig egy féltékeny ex aki csak be akar kavarni. Én nem foglalkoznék ilyennel. Ha valakivel összejövök akkor már valamennyire ismerem és szeretem is. Ezt pedig egy random ember nem fogja egy random üzenettel megingatni.
ápr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Leszarnám, azt gondolnám, hogy egy féltékeny valaki. Semmi bizonyíték, vagy konkrér ok, hogy miért kéne menekülnöm.
ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a 2-essel. A férjem exe egy ideig hívogatott a kapcsolatunk elején, hogy figyelmeztessen, hogyan milyen szar ember a párom és vigyázzak vele. 13 éve vagyunk együtt, semmi olyan nem történt, amire figyelmeztetett.
ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Csak figyelmen kívül hagyja mindenki azt a tényt, hogy vannak olyan emberek, akik tényleg hazudnak, mint a vízfolyás és elég szépen, akár évekig is jól tudják titkolni, hogy milyenek is ők valójában. Egyébként az emberek nemhogy mást, de még sajátmagukat sem ismerik igazán, mivel minden ismeretlen helyzet kihozhat valami teljesen mást az emberből...De az is tény, hogy vannak rosszakarok is. Én azt mondom, hogy nem árt résen lenni, de nem kell mindent egyből elhinni.
ápr. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így ha csak ennyi, akkor semmit nem csinálnék, azt gondolnám valaki féltékeny. Hagyjon ott akkor egy elérhetőséget is, ne sunnyogjon, vállalja fel magát és mondja el a konkrétumokat is.
ápr. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem irja minek kéne menekulnöm igy nem is érteném. Ha meg azert mert hazudik akkor se mindegy miben. Nem mindegy hogy pl letagadott családja van e vagy ilyenek de ezem úgyis kiderulnek.
ápr. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bennem a fent említetteken túl felmerülne az is, hogy így név és konkrétumok nélkül sosem tudhatom biztosra, hogy valóban nekem szól az üzenet. Oké, hogy az én autómra rakták, de a környéken szokott parkolni még vagy 10 pontosan ugyanilyen, random emberek rendszámát meg nem igazán tudom, hogy mennyire szokták mások megjegyezni, én nem igazán figyelem, szóval nekem még az is eszembe jutna, hogy valaki másnak van ilyen jóakarója.


Te lennél ez a jóakaró? Figyelmeztetheted a lányt, de amíg a saját bőrén nem tapasztalja, csak úgy a szavadra nem fog annyira adni, hogy szakítson is.

ápr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem vesz komolyan egy névtelen levelet. Én egyébként megmutatnám az üzenetet a pasimnak.
ápr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az azt jelentené hogy kocsim is van meg pasim is. Nem lenne rossz :)
ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!