Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, titeket mennyire támogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket mennyire támogat a párotok LELKILEG?

Figyelt kérdés
25/L
2020. máj. 15. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán igénylem a lelki támogatást. Ha van egy lelkis jellegű problémám azt én fél óra alatt lerendezem magamban, ha meg kell osztani valakivel abból meg egy 2 napos agyalás lesz nagyobb problémát kreálva mint ami addig volt. Meg úgy alapból nem nagyon vannak lelki gondjaim vagy olyasmi amiben támogatni kellene.

De nyilván bármi van próbál ott lenni. Segíteni nem szokott, úgy sem tud az ilyesmiben, ezt mindenkinek magában kell lerendezni. De amire éppen akkor szükségem van azt próbálja megadni. Ha csak egy kis csend kell akkor azt, ha összebújás akkor azt, ha egyedüllét vagy éppen kimozdulás akkor azt.

A mindennapi élet meg a céljaim lelki részében mindig is aktívan részt vett, mindig az volt nálunk a prioritás, hogy egyénekként lépkedjünk szépen feljebb és feljebb, minden célunkat elérjük a kapcsolattól függetlenül is. Hajlamos vagyok bátortalan kis balfsz lenni, olyankor mindig mondja, hogy "higgy már magadban te hitvány szar".. :D Toljuk egymást előre, sokat dícsérjük egymást, mindig elmondjuk, hogy büszkék vagyunk a másikra. Ez mindig is így volt.

2020. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

100%-ban.


29N

2020. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően kiegyensúlyozott vagyok, nincs szükségem lelki támogatásra. De volt olyan időszak, amikor kellett. Jó pár éve, elvesztettük a babánkat, akit nem is terveztünk igazán, de nagyon megviselt a vetélés és az azt követő műtét. Lelkileg 100%-ban mellettem állt, támogatott, nagyon sokat beszélgetett velem erről. Mert tudta hogy nekem volt nehezebb ez, én éltem át az oroszlán részét a dolognak úgymond. Nagy szükségem volt a támogatására, amit maximálisan meg is adott. Pedig alig egy éve voltunk együtt , mégis tökéletesen megbíztam benne. Akkor döntöttem el, hogy ha megkér, hozzámegyek. :) 5 évvel később ez meg is történt. Mindenben számíthatok rá azóta is.
2020. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Ő a lelki társam és a legjobb barátom. Kiszedi belőlem azokat az aggályaimat is, amiket magamnak sem mondom ki addig
2020. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Pont nem igénylem.
2020. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%-ban.
2020. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben,jobban ismer engem,mint bárki. Mindig meglátja,ha valami bajom van,akkor is,ha kettőt se szólok és próbál nyugtatni,de olyan is van,hogy valamit túl spirázok és akkor is szól,hogy ez már túlzás...stb. bár ez inkább helyre rakás :) sokszor mondom neki,hogy ő a kis pszichológusom. Amúgy barátai is sokszor keresik ha rossz passzban vannak,mert tudják,hogy ő megnyugtatja őket .
2020. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!