Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyira gaz, h egesz nap csak a gepen jatszik a parom?

Figyelt kérdés

Hazajon a munkabol, 4oratol ejfelig jatszik. Hetvegen reggel, ahogy felkel hajnali 2 ig jatszik. Max pisilni all fel.

Kb 3 hete jatszik egy online jatekkal, elottem, biztos nem megcsal kozben mert mindent latok.

De en mar kezdek ettol kilenni, h hazajovok a munkabol es semmit nem csinal itthon. Hetvegen is egesz nap gepezik.

Megszoktam kerdezni h mikor kapcsolja mar le a gepet, es akkor nem tetszik neki. Azt mondja h ne cseszegessem azert amiert en unatkozok.

Hetek ota ez megy. Mert ha csak 2-3 orat jatszana, nem zavarna. De mar nagyon unom h mintha en itt sem lennek.

Most tenyleg megint en vagyok az onzo? V tenyleg tulzasba viszi mar?


2020. márc. 1. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj vele, hogy mindennek van határa. Ha te nem is kellesz neki, akkor mi értelme a kapcsolatnak? Akkor szakítsatok.
2020. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Te is ott ülsz mellette és mehet a fészbúk meg insta, "mert az más!", nemigaz?
2020. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
majd megunja:) biztos, hogy most jött ki az új játék és ki kell játszani. Van aki egy hét szabit vesz ki ilyenkor:) Türelem, addig se iszik:)
2020. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
39%
Küld el katonának, majd kiverjük belőle a hülyeséget! Egy férfi ne a gyerekeknek való játékokkal játszon!
2020. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem, en nem facebokozok. Ha foglalkozik velem nem nyomkodom a telefonom.

Nyilvan ilyenkor, amikor nem erdeklem nem tudok mit tenni, nézem a tvt es nyomkodom a telot kinomban.

De ha mellettem van soha nem a telefon a fontosabb.

2020. márc. 1. 21:06
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
Inkább mennyire gáz, hogy naponta jön egy csomó kérdés, amiben nők gáznak állítják be a pasijukat, mégis velük vannak. Férfiak miért nem szidják így a barátnőiket?
2020. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

#4


Ja, sokkal értelmesebb amit a katonák csinálnak, hogy 0 öntudattal szarják össze magukat egy alacsony Scatman-bajszos őrnagy-fazon torokhangú kiáltására, "ez parancs volt!!!44!!". Nevetséges. Rohamdroidnevelde, sok helyen be is ismerik, hogy az emberi öntudat megsemmisítésével indítanak, mert "az útba va'"

2020. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Egy barátnőm járt egyszer így, a pasija ráfüggött az egyik aktuális játékra, gyakorlatilag hetekig nem is beszéltek. Aztán amikor befejezte a játékot, minden rendbejött.

Nálatok már 3 hete fennáll, én megkérdezném mikor lesz vége. Ha lerázó választ kapsz, szakítsatok, ha fontos vagy neki, majd észreveszi magát.

2020. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Orülj neki hogy nem krvázik, iszik stb.
2020. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Így legalább nyugodt lehetsz, hogy nem csal meg! :D
2020. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!