Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ki van akadva azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ki van akadva azon hogy nem akarok idén 5 csillagos szállodába menni...?

Figyelt kérdés

Én szerinte túlságosan spórolok. Ő egy forintot nem tesz bele semmibe, mert állítólag az exei sem kértek pénzt soha. Most azon van kiakadva hogy a régebben beígért 5*-os szálloda helyett apartmanba megyünk. Hangsúlyozom, minden az én költségem lenne.



Az pedig a legjobb, hogy én szerinte nem spórolok, azért nem tudunk elmenni. Na persze. Neki úgy marha egyszerű spórolni hogy semmit se fizet soha.


Vélemények? Volt vki hasonló helyzetben?


27F


2020. máj. 18. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi provokatív megvolt. Köszönjük.
2020. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Aki majmot tart, annak banánra is teljen!"
2020. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen kérdéseket.

Te vagy a balfácán, ha ilyen nővel kezdesz, vagy nem hagyod ott az első hasonló akció után. De gondolom jól néz ki, lehet a haverok előtt villogni, mert a hozzád hasonló férfiaknak kb. ennyi a fontos.

2020. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2020. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném, se tartanék el egy nőt se!

Azt más kérdés, hogy nyaralni elvinném, de így, hogy nem fizet semmit, milyen jogon van felháborodva, hogy milyen helyre viszed?

Miért nem dolgozik? Nem tud, nem akar, van neki bevétele?

Én a helyedben, megkérdeztem volna, hogy akarsz e egyáltalán menni valahová, mert ha így áll hozzá, meg se érdemli!

2020. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van bevétele, néha több is mint nekem. Csakhát ugye a férfi fizet dolog működik nála.
2020. máj. 18. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

6.-ra.


Mert a FÉRFI fizet! Meg tudja és akarja venni a minőségi puncit.


Ha te nem tudod/akarod, akkor keress egy csajt valami kocsmában, és fizess neki napi 4 üveg sört!

2020. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is napi provokatív kamu. De ha mègsem, akkor kèrdező, te választottál ilyen nőt magad mellè, viseld a következmènyeit.
2020. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ki a hülye???
2020. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ti miért vagytok együtt? Ennyire félsz, hogyha szakítasz vele (akivel láthatólag nem illetek össze) akkor nem találsz másik nőt?
2020. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!