Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A párom lefoglalt egy hétvégét...

A párom lefoglalt egy hétvégét egy wellnnes szállodában. Iszonyatosan mérges vagyok mivel így is alig van pénzünk ráadásúl meg sem kérdezett, hogy akarok e menni. Vissza lehet ezt valahogy mondani?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 12:49
1 2
 1/13 anonim válasza:

Természetesen le lehet mondani a foglalást és az időpont függvényében még az sem biztos, hogy a lemondásért is egyáltalán fizetni kell.

A legegyszerűbb, ha a neten megnézed a szálloda számát, felhívod őket és meg tudják mondani a lemondási feltételeket/ illetve a neten is fent van bizonyára.


Azért én feltétlenül leülnék és megbeszélném ezt vele és eztán mondanám le vagy kérném meg, hogy mondja le ő.

2013. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsétlen még örömet akart okozni neked...
2013. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
Pont ebből az anyagias sza.r világból akart kicsit kimozdítani, te meg ilyen balfa.sz módjára viselkedsz, bravo.
2013. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
65%

Seggem verném födhöz örömömben, ha a párom ilyet tenne. Még akkor is, ha alig van pénzünk. Gondolom nem hetente csinál ilyet.

Gondolkodj, miért csinálta. Lehet, hogy csak jót akart, lehet hogy úgy érzi, valami eltűnt köztetek, és meg akart lepni egy romantikus hétvégével. Ami valószínűleg nagyon rátok is fér.


Ne ess a torkának semmiképp. Nem mondom, megkérdezheted, honnan jött neki az ötlet, és miért csinálta, de én a helyedben még ezt sem temmém. Csak megköszönném nagyon-nagyon szépen.

2013. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A legjobban az fáj, hogy dugdosta előttem a rávalót.
2013. okt. 2. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Fáj???? Örömet akart szerezni. Meglepni. Jézus... Nem is érdemelsz semmit.
2013. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
74%

Óvatosan ezzel, mert 1, valószínűleg meg akart lepni, 2, lehet valami a dolog mögött.

Amikor válságba került a házasságunk, nekem is ez volt az első ami eszembe jutott, és meg is tettem. Szerencsére a férjem örült neki, és jót is tett nekünk.

Nem lehet, hogy nálatok is van valami probléma? Ha most kivágod a hisztit, sokat árthatsz.

Engedd el a mérged, és beszéld meg vele értelmesen.

2013. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha ez ténbyleg igaz ez a kérdés, akkor tuti sokáig nem lesztek már együtt. A párod gyorsan keresni fog mást akit boldoggá tehet.

Miért baj, hogy félre tett dugiban KETTÖTÖK részére pénzt?

2013. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Na ti se lesztek már sokáig együtt, ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon. Nyilván le lehet mondani, de ne a gyiken érdeklődj hanem a szállodánál elsősorban.
2013. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
A párod nem "dugdosta a rávalót", hanem spórolt, hogy meglepetést okozzon neked. Más szépen megköszönné és örülne, mint majom a farkának. Azt esetleg normális hangnemben meg lehet mondani, hogy legközelebb inkább beszéljetek meg egy ekkora kiadást, de nagy butaság lenne egy ilyen jó hétvégét hisztivel elrontani.
2013. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!