Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha csak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak ennyire foglakozik velem?

Figyelt kérdés
A baratommal 4 honapja vagyunk egyutt, egy buliban talalkoztunk es utana nehany randi utan oszzes is jottunk. Az elejen nagyon figyelmes volt, hozott viragot, csokit stb. De mostanaban elkezdtem erezni, hogy nem is vagyok neki fontos. 130 km valaszt el minket egymastol, mert az egyetem ahol tanulok abban a varosban van ahol o el, de nekem a tavoktatas miatt haza kellett jonnom. Hetente tudunk csak talalkozni, akkor is 1-2 napra es nehany orara. Kezdem mostanaban ugy erezni, hogy nem vagyok neki fontos, ez tobb dologban is megnyilvanult az elmult hetekben: amikor nem vagyunk egyutt akkor alig beszelunk, alig ir (valamelyik nap is csak annyi volt a napi beszelgetesunk, hogy “dolgozom dragam, rendet raktam itthon, elmegyek a haverokkal inni”) Soha egyszer sem hivott meg fel telefonon, amikor setalunk akkor nem fogja meg a kezem. Es mostanaban majdnem minden este elmegy pialno a haverjaival, igy mar estenkent sem tudunk beszelgetni. (Az elejen pedig nagyon sokat beszelgettunk). Ez az egyik resze, amiert egyaltalan nem erzem, hogy en fontos lennek, vagy az elso helyek egyiken allnek az o eleteben... Viszont a masik oldalrol: mindig irja, hogy hianyom neki, meg hogy szerinte fejlodik a kapcsolatunk (amit en nem latok, max annyit, hogy en jobban lazara veszem, mert mar kezdek belole kimenni... szerintem ez erezheti o fejlodesnek....:D) dragamnak hiv... Amikor egyutt vagyunk, akkor pl vacsorat keszitunk, filmezunk vagy nala vagy nalam. (Neha osszebujva). Es igen, le is fekszem vele. Nem tudom eldonteni, hogy fontos vagyok e neki, vagy sem. Ti a leirtak alapjan hogy latjatok ezt a kapcsolatot?
2020. máj. 19. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ez halott ügy.


A személyes együtt töltött idő hiánya megöli

2020. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél naponta kiírod ezt a kérdést áfogalmazva? :D Este is kiírtad már, akkor is megmondták, hogy kuka. Kényelmes neki, hogy van néha hova üríteni, ennyi.
2020. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb kapcsolat a számára.
2020. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kapcsolatnak édes kevés.
2020. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak vagy neki, ennyi.
2020. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!