Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? SŰRGŐS! Együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SŰRGŐS! Együtt vagyok a barátommal egy éve és kezdem azt érezni hogy nem nagyon érdeklem, fontosabbak a barátai. Pl: együtt megyünk suliba akkor nem velem foglakozik hanem a haverjaival!

Figyelt kérdés

És este mikor lejön hozzám akkor meg én vagyok neki az Isten!

Mit tegyek hogy a barátai előtt is, , ismerjen˝? Vagyis hogy akkor sem nézzen át rajtam?


2012. jan. 4. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg összebarátkozni haverokkal, és kerülj be a baráti társaságba.
2012. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neki is kell egy kis szabadság,nem hanyagolhatja a barátait,csak mert barátnője van,de ha nagyon zavar,beszéld meg vele,lehet,hogy fel sem tűnik neki,hogy ezzel megbánt téged
2012. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek igaza van, de hogy is mondjam el neki? ....Nem akarom semmivel megbántani...
2012. jan. 4. 16:06
 4/8 WhiteLabel ***** válasza:
Nem a tulajdonod, mással is kell foglalkoznia, ez később is így lesz, kivéve ha valami talpnyalóval jössz össze.
2012. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na , velünk ugyan ez volt.. Nagyon sokat volt a biciklis haverjaival , rám mindig csak utánuk került sor. Nyáron elmentünk éjszakai vidámparkba és találkoztunk az egyik haverjával , jófej volt a srác ,tök jól elbeszélgettünk és elhívott egy ilyen " biciklis bandázásra" Na ott már többen voltak és nehezebben jutottam szóhoz, a barátom rám sem hederített én meg megpróbáltam nem hozzá irányítani azt a kevés felszólalásomat, hanem inkább a többiekhez. Két nap múlva nekem szegezi a kérdést hogy tetszik -e nekem az egyik haverja..? csak úgy néztem hogy mivan.. meg ezt honnan veszi... Elkezdi hogy a biciklis találkozón végig vele beszéltem őt meg le se szartam.. Na mondom.. Soha többé nem találkoztam a haverjaival.. Ő továbbra is folyamatosan velük van.. egyébként tök közel lakunk egymáshoz , konkrétan 1 buszmegállóra csak máshova járunk suliba én késő délután érek haza.. szóval teljesen eltávolodunk egymástól, hétvégén nála alszom aztán ennyi.. mondjuk ha azt nézzük, hogy vannak akik távkapcsolatban vannak együtt.. ők boldogak ha egy héten egyszer találkoznak.. lehet mi vagyunk telhetetlenek.. :/
2012. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk valahogy haveri körben egyáltalán nem törődik velem. Egy hétvégén társaságban max. volt két szájra puszi. Viszont amikor lefeküdtünk odabújt szeretgetett néztem, hogy jön a második ember. Kiírtam a kérdést, és meglepetésemre mindenki azt mondta ez normális és ezzel nincs semmi baj, hogy felnőttes és ez így helyes. Szóval..érdekes:D
2012. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy csak nem akart papucsnak,anyámasszony katonájának látszani
2012. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak szexre kellesz neki, ez van. ha zavar téged, akkor dobd ki, ha nem, akkor törődj bele, hogy más nem lesz
2012. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!