Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Martak el mellőled rokont?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martak el mellőled rokont? Hogyan? Mikor jöttél rá?

Figyelt kérdés
Vagy közeli hozzátartozót mart el mellőled valaki. Esetleg párod.

2020. máj. 19. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A családodat nem te választod, a párodat igen. Normális esetben azért vagy a pároddal mert egyezik az értékrendetek. A családoddal ez közel sem biztos, hogy így van. Így tök egyértelmű, hogy a párod oldalán állsz ha véleménykülönbség van. Elmarni már csak ezért se tud mellőled rokont, ez a saját (legtöbbször nagyon helyes) döntésed.
2020. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:) Itt szülőkre,testvérre hasonló rokonokra gondolok. Nem egy 4.agú unokatestvérre. Gyakori hogy a rokonok a családtagjuk,gyerekük párját hibáztatják.. Persze mert ez a legkönyebb nekik!
2020. máj. 19. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem elmarni csak azt lehet, aki amúgy sem ápol jó viszonyt azzal, akitől elmarják. Elképzelhetetlennek tartom, hogy megismerkedjek valakivel, aki aztán olyan hatással legyen rám, hogy emiatt pl. Anyámmal vagy nővéremmel ne beszéljek. Ezen felül azt gondolom, hogy ha valaki el akarja marni a párját bárkitől, az végtelenül önző ember. Ilyen emberrel pedig nem sok értelme van kapcsolatot kezdeni.
2020. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Exem apàmmal együtt mint ket jo baràt voltak ellenem.

A csaladi asztalnal inkabb egymas mellé ültek egymàst preferàltàk mintha en csak egy buta nö lennék vmi arab sàtorban aki menjen asztalt leszedni meg mosogatni.

Nem is tudtam melyikük irritàl jobban ebben a kialakitott hierarchiàban.

Problemakban persze egymast védték vàllvetve.



A filmekben meg ugye pont forditva van, az apa aki a lànya udvarloit rendre inti es aki a legjobbat akarja a lànyànak.az udvarlok elött meg tekintelye van hogy nem tehet meg akàrmit a lànyàval. Nalunk akàrmelyik pàromnal meg az alakul ki hogy apa a pàrom preferàlja ellenemben.

2020. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Es mindez amugy ertelmiségi csaladban. Apa cégvezetö, tesok en is diplomasan.

2020. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok

Föleg akkor jöttem rà amikor elkezdtek üzletelni amiben a lényeg, hogy: A hàtam mögött!

Minek kell elöttem titkolozni?

Az exemen lattam hogy mellettem "zavart"lett azt hittem talàn megcsal stb, es egyszer bevàgtam azt a kérdést hogy te nem akarsz véletlen nekem vmit elmondani???

Elkezdett vörösödni a feje es elmondta hogy apàval mikbe mennek bele.

Hàt köpni nyelni nem tudtam. Egyszer hogy akkor nem is nö van a dologban(amitöl terhelt titkolozos zaklatott) hanem a sajàt apàm akkor. Csalàdi a dolog. Ami elöttem mint szintén csaladtag elött, titok, azaz kihagynak belöle. Hat ez kiverte a biztositékot, lefagytam. erre nincsenek szavak.

2020. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4. Vagyok

Szakitàsunk okai a pàrom kisebbségi komplexusa volt. Minden féle tàrsasàgban elnyomott(az ö csalàdjànàl is)"lenézetett", feltekenysegei miatt minden srac elött szintén, nehogy màsnak szimpatikus legyek, de ö meg flörtölt es olyanokkal akart màs lànyoknàl bevàgodni hogy rajtam élcelödik, akkor èrezte magàt magasabban ha en "alatta"àllok, ideges lett attol hogy jol keresö munkàm lett ahelyett hogy velem örült volna, stb stb- jol passzoltak apàval, es ilyenek miatt folyamat terrorban éltünk amit persze kifelé nem mutatott megjatszotta a gentlemant kiforgatta a szavaim stb.


Aztan felszedett inkàbb egy csendes elhizott lanyt aki nem "versenytarsa",mos föz nem szol vissza tipusut.


Ezèrt lett vége


Apàval jo üzleti kapcsolatban voltak de nem tartotta egészsègesnek ezt ugy folytatni hogy egy szakitassal benne marad a csaladban igy, ezert inkabb kilépett, de amugy is nagyon jol elvannak az üzletben egymas nelkül nem egymàsra szorulàs alapon müködtek együtt.

2020. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, mintha en irtam volna magamrol a dolgokat, nagyon hasonloak a soraid..Az en volt parom akkor erezte jol magat, es akkor volt boldog, mikor engem megalazott, es zokogni latott.Rettenetes dolgokat eltem at mellette az evek soran
2020. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én probàltam tanulni fejlödni ez üzügyben, probàltam elérni hogy ne versenytarskent kezeljen parkapcsolatban hanem szövetségesként, magyaraztam is hogy parkapcsolatban együttes erövel eveznek a felek az életben es egymast erösitik es nem egymàson felkapaszkodàs meg egymassal rivalizalas megy.


Mindezek utan mègis megmaradt azon a szinten, hogy én biztos azert segitem öt hogy ha ö többet fog keresni lehuzzam.(segitettem neki karriert is epiteni ötletekkel, együtt irtunk meg sokmindent stb)miközben nalam maga a parkapcsolat alapja hogy együtt egymasert es együttes erövel elöre.


Nem csupan mentalisan hanem külsöleg is ugyanez ment. Szerinte nehogymar en tetszek màs pasiknak ö sokkal jobb akart pasiban lenni mint én nöben(ilyen mondatai is voltak ha szakitanànk ö hamarabb "elkelne"mint en)


Igy ahhoz hogy mindezeket a kisebbsegi komplexusait meg tudja tartani igy felszedett olyat akire a pasik alapvetöen rà sem néznek es sok IQ ja sincs, amolyan tenyeres talpas takaritoféle a hàznàl, olyan felkiàltàssal hogy mert ö nyugodtan akar élni(azaz egy motivalt ambiciozus szép nö öt folyamat provokalja mert folyamat tudatalatt is nyomkodja a kisebbsegi komplexusai gombjait)


És 30 ev felett ugy, hogy amugy okos, de a pàrkapcsolat lényegét soha az életében nem fogja szerintem megérteni hogy nem az a parkapcsolat amikor a tàrsadra irigy vagy, mert versenytarsnak latod, hanem büszke vagy rà hogy jo nöd van es nem az zavar hogy màsnak ö tetszik, vagy örülsz a sikereinek, hogy haladtok elöre es ö is hozzajarul mint ketten együtt könnyebb es ketten együtt messzebre lehet repülni is alapon.


Szoval talàn EQ szintje az borzalom alacsony.

Es most a masik nö felett àllhat, es neki ez jelenti az egyensulyt hogy kb ffi szemmel rà se néznek a pàjàra, miközben örà a csajok nyàlcsorgatva, es rangban is alacsonyabb a szintje, de mos föz takarit.


Ahhoz képest viszont en keptelen lennék olyan kapcsolatra, ahol a tàrsam joforman papucs es fel sem tudnék rà tekinteni, es nem egyenlöség van köztünk nem a tarsam lenne mentàlisan hanem csak aki mellettem él.valszeg ezèrt is fogom ki gyakorta a himsovinisztabb vagy dominansabb celtudatosabb pasikat. Csak epp eddig mindegyiknek volt vmi tikkje ami vakvàgànyra visz.mint a szoban forgo exemnek ha nem is kisebbsegi komplexus de màsnak meg anyakomplexusa volt pl es nem akart levalni espedig teljesen jol müködik, felfele setal a rangletran, kesz celtudatos es csalàdcentrikus ffi, de öt meg lelancolja az anyja aki igy neveli hogy ö az elsö, a pàrja meg senki, es ebböl a szellemisegböl kimozdithatatlan. Nem engedik kirepülni. Mérgezö szülök cimen fut ennek a pszichologiaja.


Én meg az öszinte vagy igaz szerelmemmel elmehetek vilàggà. Nem az kell. Az kell, akivel a komplexusaikat megélhetik.

2020. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A fö kérdèsre amugy visszatérve hogy apànak mint ffinek vagy egy ffi szivnek, többet jelent az, hogy valakiben pl sajàt magàt làtja "gyerekként"vagy fiatalon, ugy nézett ki, hogy TÖBBET jelent mint a sajàt lànya, hogy a férfiakban az érzelmek igy müködnek es mintha a pàrom apàm szeretetét vette volna el tölem ezzel, ami még ma is visszacseng tekintve hogy apa teljesen abban a hitben él az mellett hogy hianyzik neki az exem, mint ember(csak nem mondja),szoval ugy könyvelte az egészet mintha engem nem tartott volna magàhoz az exem mélto tàrsànak (mert ugye apa elött csak olyanokat emlegetett ol hogy rühelli ha szoknyaban vagyok es neki NÖ kell, nem r.banc-közben ugye a kisebbsegi komplexusàbol szolt ez is),minden lapot ugy forgatott hogy mindenhol a sajat csaladomban a sajat apàm elött is en legyek a senki. Es ezen apa ugye nem làtott àt mert nem tudta mi megy 4 fal közt köztünk hogy velem az ex joforman rivalizàlt. Es ez volt a baj.
2020. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!