Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak szex közben dicsér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szex közben dicsér?

Figyelt kérdés

Nagyon friss a kapcsolatom a baratommal, alig 2 honapja vagyunk egyutt. Mindketten a huszas eveink legelejen vagyunk es volt mar komoly kapcsolatunk, de az ismerkedesnek nem ezzel a szandekkal indultunk neki, megis kapcsolat lett belole. En nem olyan reg leptem ki egy sok eves kapcsolatombol, ami igencsak megviselt. Az elozo parom nagyon figyelmes volt, egyaltalan nem lehett ra a “tipikus figyelmetlen ferfi” stb. altalanos jelzot hasznalni. Rengeteget dicsert, kimutatta az erzeseit es ki is mondta azokat. Bevallom neha mar sok volt, de a mostani baratom ezeket nem teszi es igy kezdem erezni a hianyat..

Nem arrol van szo hogy ne lenne figyelmes, gondoskodo, sokszor megole, megpuszil, simogat, de nem beszel az erzeseirol, nem dicser meg, csak szex kozben, nem mondja csak ugy hogy mondjuk milyen gyonyoru vagyok, sokkal lazabban kezeli az egesz dolgot ugy veszem eszre. Nem latom rajta azt a szeretetet amit az elozo baratomon lattam, nem ugy nez ram, de persze lehet ez meg nem alakult ki benne, vagy szimplan o csak ilyen, de nekem ez olyan furcsa.

Mit gondoltok, ha telnek a honapok ez csak egyre rosszabb lesz es egyre kevesebb visszacsatolast, dicsero szot fogok kapni tole, vagy ha megszeret, egyre fontosabb leszek neki elkezdi majd mondani, osszecsiszolodunk?


2020. máj. 19. 18:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg amit kifelejtettem: mondjuk ilyen kis aprosagok hogy nem veszi eszre ha behullamositottam a hajam, nem veszi eszre ha csinosabban oltoztem a szokottnal, ha uj ruha van rajtam, ha valami apro valtozast tettem.. igy mar el is meg a kedvem attol hogy csinos legyek neki... a volt parom azonnal mindent eszrevett es szovatett
2020. máj. 19. 18:47
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Te sem tudod mit akarsz...
2020. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hellmano ***** válasza:
57%
Akkor az nem volt jó most meg ez nem a legtöbb nő, márcsak ilyen.
2020. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Ezt érdemled
2020. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből semmi jó nem lesz. Nem vagy még túl az előzőn és folyamatosan hozzá hasonlítod, hogy de bezzeg a másik...

Amúgy meg 2 ember se egyforma, tehát azokat a megszokott dolgokat engedd el. Próbáld a jót meglátni a jelenlegibe ne csak a szerinted vélt hibáit, hiányosságait. (ezért lenne jó úgy újba kezdeni, hogy az előzőt kiheverted)

Szerintem, ha ez továbbra is ott lesz benned, ne húzd szerencsétlent, mert nem tehet róla valamint te se leszel így boldog.

2020. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért hasonlítgatod a volt párodhoz? Fogadd el hogy ő ilyen. Mint ahogyan az én párom is. Nem szokott sosem bókolni, de tudom hogy szépnek, szexinek, kívánatosnak tart, mivel állandóan fogdos, simogat, izzik köztünk a levegő, sokat szeretkezünk. Igen az elején zavart, néha egy kicsit még most is sok év után, de ő mondta hogy nem a szavak embere, meg hamar zavarba is jön. Az előző barátom pont olyan volt mint a te exed, folyton dícsért, na ő pont az ellentetje, de tudom hogy oda meg vissza van értem. Nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban, hanem az amit mondtál hogy szeret és azért ezt csak kimutatja hisz te is írtad, ölel, puszil stb. Inkább ez mint a fordítottja. Persze az ember lányának jól esnek a bókok, de nem mindenki ilyen tipus.
2020. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem keress mást, olyat mint az exed volt. Pontosan ezt hiányoltam én is a volt barátombol, 6 évet pocsékoltam rá
2020. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert csak akkor lát dicsernivalót benned,ne bonyolitsd
2020. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!