Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy szexkapcsolat, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy szexkapcsolat, mit jelent ha kezd felvállalni, nagyon dícsér, bújik mostanábaan? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt vettem észre kezd felvállalni, nem név szerint de megemlíti h velem van. Felajánlja h megmasziroz. Kezdünk megjelenni az emberek előtt nyilvánosan. Megmutatja ha más lányok írnak neki. Sokat dícsér.benne vagyok a telojába. Vélemény?

2014. ápr. 13. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem léteznek szexkapcsolatok, ráb...sztál mert elkezdett szeretni.;)
2014. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Az a véleményem, hogy egyelőre a helyesírást tanuld meg! A többi ráér.
2014. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Nekem volt ilyen jellegű kapcsolatom, én beleszerettem, ő meg elfogadta. Együtt voltunk 8 hónapig, aztán szakítottunk, majd újra kezdődött az egész, de soha nem szeretett. Utólag visszagondolva nekem nem volt jó, mert tudtam, hogy nem szerelmes, neki sem volt jó, ugyanezért.
2014. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Úgy veszem észre ez fontos neked. Nos, nyert ügyed van, kezd beléd szeretni.
2014. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!