Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez már a kapcsolat vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez már a kapcsolat vége lehet, amikor keresi az ember a másikban a hibákat?

Figyelt kérdés

Pár hete a barátnőmmel sétáltunk egy erdőben órák óta, és nekem pisilni kellett. Nem tudtam mit tenni, diszkréten elmentem messze egy bokorba, és könnyítettem magamon. Miután visszatértem, azzal heccelt engem, hogy tök undorító dolog, hogy nem WC-ben pisilek (ugyan hol?), és az kiváltképp gáz volt, hogy a jó pár tíz méteres távolság ellenére neki hallgatnia kellett, hogy "csurgattam".

Megjegyzem, az ő kedvéért kifejezetten látványosan kézfertőtlenítettem és ásványvízzel kezet mostam az "aktus" után.


Én olyan férfi vagyok, aki nem riad meg a "mocskos" dolgoktól, értsd, bármikor kimegyek ásni a kertbe, összeolajozom magam autószerelésnél (és élvezem). Szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy ha egy férfire rájön a pisilés az erdőben, akkor nyugodtan menjen el egy fa mögé, és könnyítsen magán mindenféle pironkodás nélkül.


Vagy én gondolom rosszul?


Megjegyzem, ekkor is már együtt éltünk, és rendszeresen hallgatjuk egymás pisilését a lakásban a mellékhelyiségből.


2020. máj. 19. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

??

Hát ha ilyenen kiakad, akkor nem normális alapból, már bocs!

Én nő létemre is pisilek az erdőben a bokorba, mi van ebbe? Ha kell akkor kell!

2020. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A másik meg ha ilyen hülyeség miatt szakítani akarsz / akar... Hát nem tudom, szánalmas sztm... 😒
2020. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?! :D

Vagy rossz napja volt, vagy királykisasszonynak érzi magát csóri. De valami nincs rendben vele, az biztos.

Én is vagyok olyan "undorító" nő létemre, hogy pisilek egy erdőbe, ha nagyon kell,hú mekkora bűn.


Ha ilyeneken kiakad, lehet már elmúlt nála a lilaköd és már látja, hogy tök undi vagy, mert szoktál pisilni. :D

2020. máj. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Túlreagálta, de azt sem értem, egy ilyen kiragadott példa miért jelezné a kapcsolat végét. Lehet, hogy csak rossz napja volt, feszült volt stb. Ha mindig vagy gyakran ilyen kötekedős, az más, akkor érdemes elbeszélgetni a kapcsolatotokról.
2020. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha neki kellett volna, akkor meg le kellett volna guggolnia egy fa, vagy bokor mögé.

Ostoba liba.

Ez szimpla kötözködés. Ráadásul megalázó, hiszen nem tehet arról az ember, hogy mikor tör rá a szükség.

Ha máskor és másban is kötözködik, akkor ő ilyen, s el kell gondolkodnod azon, hogy kell-e ez neked.

2020. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nokent mondom, nem lennek hajlando ilyen emberrel akarcsak haveri viszonyban lenni. Abszurd. Kirandulasnal meg az arisztokratak is bokorba hugyoznak.
2020. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
legközelebb pisálj egy flakonba, és tedd vissza a csajszi hátizsákjába, és kérdezd meg, hogy "ugye szeretsz? :)"
2020. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!