Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta megtudta a párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megtudta a párom hogy biszexuális vagyok nagyon bunkón viselkedik. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt, csak nem rég tudta meg rólam hogy a nőkhöz is vonzódom.

Ugye az első randikon nem láttam értelmét felhozni mert nem tudtam mi lesz belőle, aztán meg nagyon hamar belehabarodtam és egyáltalán nem is gondoltam másra, se férfira, se nőre.

Kb. 2 héttel ezelőtt a volt párom(aki nő) rámírt hogy megkérdezze mi van velem, mert régóta nem beszéltünk.

Nem váltunk el haragban de nem tartottuk a kapcsolatot.

A párom pont a telefonon segített beállítani valamit és megkérdezte hogy ki írt. Mivel nem volt ismerős neki a neve, megkérdezte honnan ismerem és hát ugye elmondtam hogy együtt voltunk fél évet, de nem tudom miért írt mert nem szoktunk beszélni. Nagyon meglepődött hogy nem mondtam neki hogy tetszenek a nők is, de neki is elmondtam hogy nem tartottam fontosnak mert őt szeretem és nem gondoltam másra.

Azóta nagyon bunkó

Mikor sétálunk az utcán mindig odaszólogat nekem tök hangosan hogy "vele is d*gnál, mi?", meg hasonlók.

Pedig nem csaltam meg soha

Azóta alig tud velem szépen beszélni, múltkor még az anyukámnak is úgy hozott fel hogy "a kétéltű lányod"

Ma arra jöttem haza a munkából hogy a közös képeinket lecserélte félmeztelen nők képeire, mellé meg odatűzött egy cetlit hogy "ha már úgyis bejönnek neked"

Próbáltam vele beszélni erről, ugye hogy ezeket miért csinálja de nem akar velem beszélni.

Már múltkor úgy fogtam magam és ültettem le hogy "na most beszélni fogunk", erre fogta magát és megsértődve elment a lakásból.

Mit tehetnék?


Ezelőtt nem volt semmilyen problémánk, boldogan éltük a mindennapjainkat.


22/L



2020. máj. 20. 16:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugytünik ennek itt vége :)
2020. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel a kapcsolattal a leírtak alapján két óriási probléma van. Az egyik az, hogy nagyon nem vagytok őszinték egymással, a másik pedig, hogy mindketten úgy viselkedtek, mint a gyerekek.


El nem tudom képzelni, hogy egy ilyen információt egy éven át eltitkol valaki a párja elől. Mindenkinek van múltja, egy őszinte kapcsolatban pedig a múltról is tudni kell maximálisan őszintén beszélgetni. Azt megértem, hogy a párod csalódott, de amiket leírtál, abból az jön le, hogy hihetetlenül bunkó és éretlen. Mindenkit rosszul érintene egy ilyen helyzet, de a reakciója csak őt minősíti. Lehetne ezt teljesen másként is kezelni.

A "a kétéltű lányod" kifejezés arra enged következtetni, hogy amúgy sem sok tisztelettel van feléd.

2020. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem tartottam fontosnak, nem hittem hogy ekkora problémát okoz, semelyikünk nem kérdezgette a másikat az exeikkel kapcsolatban.


Tényleg csak azóta romlott meg az egész mióta megtudta, ez előtt még nagyon rendes volt, sosem beszélt velem csúnyán, segített még a házimunkában is stb

2020. máj. 20. 16:10
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg és nem lehet vele megbeszélni, akkor nagy valószínűséggel ennek itt vége szakad.
2020. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Én megértem, hogy ezt nem érezted olyan fontos dolognak elmondani (számomra pl nem lenne semmi jelentősége), de egy év alatt soha egy beszélgetés során se merült fel a téma? Nem is feltétlenül veled kapcsolatban, de akár úgy általánosságban, azért pl politikában is, médiában is gyakran merülnek fel lmbt témák, hírek. Ha ennyire homofób, nem tett még sose megjegyzést másokra emiatt? Vagy csak a te esetedben zavarja, mert úgy érzi, eltitkoltad? Akárhogy is, hihetetlenül bunkó és gyerekes a reakciója, ha megbeszélni se hajlandó, akkor ez ennyi volt.
2020. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen, amit tehetsz, hogy megmondod neki, hogy ha továbbra sem hajlandó normális, felnőtt emberként viselkedni, akkor végeztetek egymással. És ezt be is tartod.
2020. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Két probléma van:


- te nagyon fontos dologban hazudtál és titkolóztál


- a barátod nem gyerekes, hanem egy alja suttyó


Ilyen okádék viselkedés után nem hiszem hogy lenne érdemes mit megbeszélni. Tanulj ebből a jövőben, de legalább az is kiderült hogy milyen értelmi szinten van a fantasztikus pasid.

2020. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Hát engem is mocskosul zavarna, ha egy ilyen fontos dologban mindjárt az elején nem lettél volna őszinte. Hadd döntsem már el, hogy akarok-e olyannal szoros kapcsolatba lépni, aki biszexuális. Jogosan érzi átverve magát, hirtelen sarokba szorítottad, mert ami neked nem fontos, neki valószínűleg azt jelenti, hogy ezt nem tudja elfogadni.

Lehet valaki távolról elfogadó, de az teljesen más, ha a saját bőrén kell éreznie. Gyerekesen viselkedik, mert nincs eszköze. Ez nem olyan dolog, hogy ezentúl pl. kevesebbet megyek a barátokkal bulizni, vagy bármi más, ami rajta múlik, hanem tőle és tőled is független dolog, amit már sokkal nehezebb kezelni. Ennek a kapcsolatnak annyi.

2020. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%

Azért ez bőven érdekes, hogy hogy nem került szóba a téma ennyi idő alatt... Szerintem az önmagában jogos, hogy a párod megbántva érzi magát, és kell egy kis idő hogy ez leülepedjen.

A konkrét reakciója viszont egyáltalán nem jogos, és nem is felnőtt emberhez méltó szvsz. Őszintén szólva konkrétan ijesztőnek és alpárinak tűnik.

2020. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Bevallom őszintén, én sem tapsikolnék az örömtől, ha hirtelen kiderülne, hogy a párom én előttem egy férfivel élt párkapcsolatban.
2020. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!