Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy ezen a hétvégén nincs erőm felutazni hozzá?

Figyelt kérdés

lehet gyerekesnwk tartjátok de 1 éve minden pénteken és vasárnap utazok el-vissza 4-5 órát. Most mivel volt munkaszuneti nap kedden megint felutaztam de szerda este mar jottem haza. Ezen a napon ugy erzem nincs erom sajnos felutazni hozza...

mert az 20 ora utazas lenne ezen a heten. Multhet penteken 4 ora ut, vasarnap 4 ora, kedd 4 ora, szerda 4 ora. Belefaraftam


máj. 3. 07:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Így. Írd le ezt neki. És most utazhat ő is vagy összeköltözés.
máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem tudunk osszekoltozni, mindketten csaladnal lakunk. Ha kozlom vele hogy nem megyek tuti kiakad
máj. 3. 07:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Most utazzon ő. Mondd el neki, hogy te elfáradtál.
máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem képes egyszer elutazni hozzád akkor kérdező nem szeret téged.
máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért te utazol mindig? Ő miért nem tud? Nincs nálatok elég hely,náluk meg igen? Mert ebből a szempontból érthető lenne. Viszont ez hosszabb távon nem fenntartható. Ne félj, ha nem érti meg, akkor nem a te embered. Egy normális,empátiával rendelkező ember simán megérti, hogy fáradztó és nem fog benned bűntudatot kelteni azzal, hogy rád fogja, hogy nem is igazán szereted, ha ezt nem tudod megtenni érte.
máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miert csak te utazol, ő meg nem akart volna hozzad menni. A kapcsolat ket emberen mulik. Nem xsak az egyiknek kell mindig menni
máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Veszett fejsze nyele.
máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy eleve nem csinálom ezt egy évig, hogy egyoldalúan mindig én utazzak hozzá. Nincs lába vagy mi?

A távkapcsolat és hasonlók nem azt jelenti, hogy az egyik teper érte, a másik meg ül és élvezi a helyzetet.

Másrészt meg mit jelent, hogy nem tudtok összeköltözni? Nem lehet leszakadni a családról? Béreltek egy lakást aztán átcuccoltok oda. Vagy akkor a következő 40 évben minden héten utazol? Nekem ez a történet eléggé homályos.

máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
o 20 eves, en 18
máj. 3. 08:05
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Szakítani kéne, ez a kapcsolat semmit nem ér. Te vagy benne egyedül, ő nem vesz részt benne egyáltalán ha eddig csak te utaztál hozzá.
máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!