Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számítsak vagy ne? Mi lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítsak vagy ne? Mi lehetne megoldás? Ez hosszú lesz előre szólok!

Figyelt kérdés

Adott egy 24 éves férfi és egy 21 éves nő 5 éve együtt vannak. 3 éve laknak együtt. Sok rossz dolog ért minket az utóbbi másfél évben. - autobaleset,

-kiraktak az előző hazunkbol(nagyszülői ház volt és a párom nagynénje mindent magára iratott és csak úgy kirakott közben az egyik nagyszülő még el.)

-saját házat vettünk ahol több mint fél éve mindig van mit csinálni

-tönkre ment az új autónk amit a baleset után vettünk kB 300 ezres kár.


Na ez volt a bevezető akkor írom a problémákat:

- 5 év alatt kB 5x szakítottunk volt hogy ő volt hogy én kisebb időszakokra a leghosszabb 3 hét volt.


-na szóval a páromnak düh kezelési problémái vannak


-én sem vagyok makulátlan azért ezt jól tudom. Szeretem a rendet és folyton pakolaszok párom hobbija a szerelés csak az a baj bent az új házban is csonka ja mindent szét hagy én meg össze pakolom és vna hogy nem tudom hova 😅


-A háztartásban abszolút nem segít semmit, saját maga után nem pakol el se a mosatlant se a szennyest szóval ha nem lenne meg azzal is kevesebb munkám lenne


-folyton ott kell lennem a s*ggében mert egy idióta ezt segíts azt segíts ezt hozd ide stb.. Szóval egy csicskanak érzem magam a kapcsolatunkban


-szex nuku kB havi 1 ha van


- mindenen robban, olyankor úgy beszél velem mint a kutyával mindent szét dobál és őrjöng mint akit megszallt az ördög és mikor már nem bírom tovább be szállok én is.


-Nem megyünk sehova vagy otthon vagyunk vagy dolgozunk a kimozdulas az ha el megyünk a Lidl penny autósbolt stb (szerelés megszállottja)


-unom hogy mindenért engem hibaztat velem oribal mindenért ha valamit nem sikerül megszerelnke akkor is én vagyok ahibas amiért nem voltam ott hogy segítsek stb


-ja és nekem semmiben nem segít egy mosogatásért konyorognom kell.


-ott tartok hogy unom az egész életem, nem szorakozok folyton veszekedunk, folyton dolgozunk, 5 évet nem akarok csak úgy kidobni de nem tudom meddig bírom ezt így tovább ha nem változik semmi.


Köszönöm hogy végig olvastad.

Ja és én vagy a 21/N



2020. máj. 22. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés? Szerinted van kérdés? Te is tudod a választ.
2020. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdés nem számítsak hanem *szakítsak vagy ne?
2020. máj. 22. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha lapátra teszed mielőbb.
2020. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"mindenen robban, olyankor úgy beszél velem mint a kutyával mindent szét dobál és őrjöng mint akit megszallt az ördög és mikor már nem bírom tovább be szállok én is."


Már ez bőven elég lenne ahhoz, hogy ne akarjak semmit ettől az embertől. Kicsináljátok egymást. Van ennek értelme?

2020. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen életet akarsz? Nyilván nem.

Mégis mi szól emellett a gyöngyszem mellett?

2020. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5ös

Közös múlt, közös ház, közös tervek. Egyébként nagyon kedves odaado nagy szíve van.

Van amikor eloveszi a Jobbik énjét amibe anno beleszerettem.

Ha nem lenne idegbeteg és ha segítene ha kérem majdhogynem tökéletes lenne. Nem tudom hogy ennyiért megéri-e eldobni azt amit eddig felépítettünk.

2020. máj. 22. 10:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan így akarod leélnibaz életedet? Mert ő nem fog megváltozni? Addig menekülj, amíg legalább gyerek nincs.
2020. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nagyon kedves odaado nagy szíve van"


Azt javaslom, ezen mondatod után olvasd végig a kérdésed minden pontját, majd ezt ismételd meg párszor.

2020. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne idegbeteg, ha nem lenne trehany disznó, ha nem lenne dög unalom otthonules, ha lenne szex, akkor tökéletes lenne.


De így fényévekre van attól.

2020. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ez miért kérdés, ha leidiótáztad?

Egyébként sanszos hogy max egy hónap után újra együtt lennétek...

2020. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!