Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után velem csalja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után velem csalja az új párját ?

Figyelt kérdés

5evig voltunk együtt.

Majd szakítás után több mint fél évig egymáshoz se szóltunk.

Az elmúlt fél évben rendszeresen találkoztunk/ismerkedtünk egymással.

Szakítás után. A volt párom(25, nevezzük Nikinek) csak a rosszat meselte rólam a családjának..és a családja teljesen megutalt..(hazudozott rólam az exem. Kinagyitotta a rossz tulajdonsagaim)

Na szóval,. Niki összejött egy sráccal akit a mai napig tagadott előttem azt mondta, az elmúlt másfél évben nem feküdt le senkivel se semmi(közben volt egy egy éves kapcsolata..amiből fel évig velem csalta a srácot....amiről én se...se a srác se tudott...se az exem családja...)

Mikor lebukott előttem Niki, hogy van valakije, kidobta a srácot...és otthon elmondta a családjának...

Elmondta nekik, hogy mai napig szeret...de nem akar velem lenni....minden erejével azon van, hogy megutaljon......

De sajnos megbolondul a mai napig értem...de nem akar velem lenni.....hiába szeret nem szeretne újra próbálni....

Szerintetek ilyen létezik ?



2020. máj. 22. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Elég fura a lány gondolkozása, biztos létezik ilyen, de én mindenképp elvágnék vele minden kontaktot. Egy ilyen emberre nem lehet számítani, és neked is jobb ha rendes kapcsolatot keresel.
2020. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen...tény és való..nagyon fel attól, mi lesz ha ujra szetmegyunk...vagy esetleg vitatkozunk vagy bármi...plusz nagyon szégyelli magat mindenki előtt, hogy hazudott rólam...illetve nekem......hogy van. Valakije...

Mondta nem azt sajnálja, hogy velem megcsalta a srácot....hanem...szegény srác tényleg szereti őt....és O meg engem szeret...és bűntudata van

2020. máj. 22. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy hazugság az egèsz. Aki szeret, az veled van. Ilyen egyszerű. Pláne, hogy semmi akadálya. Èn a helyedben nem vennèk be ilyen barátságot, hogy szeretlek, de fèlek, hogy összevesztünk...

Ráadásul hűtlen is. Tök felejtős. A helyedben lezárnám vele vègleg a beszèlgetèseket is.

2020. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány, elég kattos lehet. :D


Kamuzik össze-vissza, csalja a pasiját, az exével ráadásul, akit átvág mint kakit a palánkon, aztán úgy elfordul mindkettőtejüktől, mint a sicc.


Te meg elhiszed hogy szeret. Az igen. Ember, szedd már össze magad.

2020. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem létezhet. Elég reális sztori. A kérdés, hogy mi történt ami miatt ennyire nem akarja, hogy ez legyen. Gonolom megvan az oka rá.


Az is egy lehetőség, hogy te eltávolodsz tőle, hogy mehessen tovább az élete.

2020. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/5----kapcsolat vége felé sokat veszekedtünk,

illetve exem a családjának ócsárólt szakítás után ...csak rosszakat mesélt rólam illetve túlzott... ez most derült ki, huga mondta nekem. annyira megutáltatott a családjával, hogy a testvére megfogadta ha mégegyszer meglát nekem jön stb stb...anyukája is gyűlől az elmondottak alapján

és igazából exemnek kikéne állni mindenki elé, és bevallani mindenkinek, hogy hazudott rólam....illetve mindenkinek hazudott az elmúlt majdnem másfél évben

2020. máj. 24. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Szerintem a családtól első körben tekints el. Ha a család nem lenne csak ti ketten, akkor működhetne e ez a dolog, mint kapcsolat, szerintem ezt próbáld meg valahogy végig gondolni. És ha úgy látod, hogy minden szevedély ellenére is csak ennyi volt ebben és tovább kell menni, akkor tényleg zárd le, és ne tarts semmilyen kapscolatot vele. Próbálj elég erős lenni ehhez, legjobb ha letiltod mindenhol.


Ha meg úgy látod, hogy tényleg egymást szeretitek és menni fog ez, akkor meg cselekedj e szerint. Mondd el neki, hogy mit látsz, mit érzel vele kapcsolatban. És arra majd valamit mond. Ha ő is így látja, ha ő is ezt akarja, csak aztán beszéljetek a hogyanról. (amúgy ez azért nem egy normál megcsalás. mert ő veled akart lenni scak úgy látta nem működhet. és próbált ezért mással lenni. szóval bonyolult, de ő lényegében próbálta azt tenni ebben amit jónak érzett, nem átverni akart másokat.)


Az biztos, hogy ugyanúgy nem folytathatjátok, meg kell változtatni a körülményeket alaposan, mégha ez kényelmetlen is. Szóval azt kell kitalálnotok, hogy milyen más körülmények között működne ez. Ennek lehet a része a családi rész is. De kezdetben akár az is lehet út, hogy valami albérletet keresni, ahol csak ketten vagytok és nem kell másokkal kezdeni semmit. Ha anyagilag ez megoldható.

2020. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7/7 köszönöm a hasznos választ.

beszélgettem már vele nagyon sokat....amióta kiderült azóta nem bír a szemembe nézni (amióta kiderült, hogy volt valakije) mivel ő azt mondta nekem, hogy le se feküdt senkivel..igaz mondtam neki nem baj ha lefeküdt.. elmondja, az se érdekel kivel se semmi csak legyünk őszinték egymáshoz

ennek ellenére nem volt hozzám őszinte.

de engem ez mind nem érdekel mert szeretem

illetve új környezet az van, azóta elköltöztem otthonról... saját lakásba ..így új környezet is lenne ...de nem értem ennek ellenére is fél

2020. máj. 24. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 van egy egyszerű kérdés, ami segíthet. Egyszerűen kérdezd meg, hogy mit akar. És tényleg úgy, hogy kíváncsi vagy mit mond. De jöjjön rá, döntse el. Én azt tapasztalom, ha ezt így a sok összevissza kavarásban megkérdezik tőlem, hogy az összes dumán túl mi az amit akarok, akkor az valahogy leegyszerűsíti a dolgokat. mert akkor már nem lehet hivatkozni dolgokra. akkor az olyan dolog, hogy én ezt akarom, és kérdés lehet e,megy e. de ez egy tiszta dolog.


szóval szerintem kérdezt meg őt, amikor találkoztok, hogy te ildi mit akarsz úgy igazán. és majd valamit mond.

2020. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez viszonylag gyakori,egy hosszú kapcsolat után sokan összejárna szexelni. Exem titkos kis mocskos szeretőknek nevezett minket :)). Szerintem ezek a szavak ha eszébe jutottak még jobban izgult rám....
2020. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!