Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi az aki a munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az aki a munkahelyén nagy macsónak állítja be magát, otthon meg engedélyt kér a feleségétől, hogy elmehessen kocsmába?

Figyelt kérdés
Meg odaadja az egész fizetését az asszonynak...
2020. máj. 24. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Lelki nyomorék.
2020. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Papucs
2020. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért,de akik közös kasszán élnek,az mind leadja a fizuját,és ebből több van,mint akik külön kasszán élnek.
2020. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Otthon kiskutya, ezért kompenzál a munkhelyen macsóként, de aki figyel egy picit is, akkor rájön, hogy tulajdonképpen ő sosem lesz macsó.
2020. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tipik alkesz önjelölt falubikája.
2020. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas. Nem azért amilyen otthon, hanem azért, hogy máshol meg másnak akarja magát beállítani. Mondhatnám fordítva is.
2020. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen van...
2020. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen férfit, felém, mint kolléganő folyton a határozott, kemény legényt játssza, de időközben barátok lettünk, megismertem a mennyasszonyát és rájöttem mekkora egy papucs. Nagyon kiábrándító volt, nem szerelem miatt, hanem személyiségileg. Azóta nem tudok rá "felnézni", pedig okos, ért ahhoz, amit csinál, de akkor se.
2020. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Sokat dolgoztam férfiak között. Nekem az jött le, hogy elterjedt szokás lett az alárendelődés. Főleg azok a férfiak akik magukat nagy 'kannak" vallják.

A logika lényege. Nekik nagyon fontos a szex. Ezt otthon anyu is tudja! És kihasználja! Hapsi úgy gondolkodik, ha mindent úgy csinál ahogy azt 'anyu" PARANCSOLJA, akkor béke van, nyugalom, elégedettség és biztos az ágyikó!

Az is elterjedt lett, hogy elválni tilos! Hiszen akkor sérül a közös gyerek, meg a vagyon amiért 'apuka" gürizett 80 %-ban, felét vinné az asszony. Még egy érdekesség (nem tudom ez mennyire általános) ezek a pasik

tartanak szeretőt. Hozzá jellemzően igen fukarok. Tehát kompenzálás a javából. Meg eljátsszák a nagy macsót.

2020. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan “férfi”, aki otthon meg van nyomorítva, el van nyomva, ahogy fütyülnek neki úgy ugrik. Aztán bemegy egy olyan helyre ahol nem igazán ismerik a magánéletét (vagy csak azt hiszi) és akkor ott kiéli az elnyomott kis életét, aztán haza megy és mint egy kis kutya bólogat. :)
2020. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!