Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elfogadott a nők részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadott a nők részéről?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm van nálam, természetesnek veszi hogy bármiből bármennyit ehet, kedvére használhatja az elektronikus eszközeimet és fürdőszobát. Ha én megyek hozzá, lefürödve, feltöltött telefonnal, jóllakva kell mennem, különben szívok. Mindent számol, mennyit fogyasztok. Még az is feltűnik neki, ha kevesebb keksz van a zacskóban, vagy tej a dobozban. Szóval vagy viszek kaját, vagy vásárolok, - persze kettőnknek - vagy ő eszi a sajátját, én meg annyit, amennyit hogy kibírjam, de még ezért is csúnyán néz. Ja és én mosogatok mindent, hogy "legalább ennyivel hozzájáruljak". Ő persze semmit nem csinál nálam.

2020. máj. 24. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt a “nőt” olyan szép lendülettel elküldeném melegebb éghajlatra, amilyen lendülettel jött. Ez nagyon-nagyon gáz viselkedés. Szégyellni való.
2020. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az igen.

Nálam akárki van vendégségben, teljesen alap dolog, hogy egyen-igyon-nasizzon amennyi jól esik. Általában el is megyek direkt azért bevásárolni, hogy legyen otthon legalább 2 fajta üdítő, chips, direkt olyat főzök amit szeret, vagy úgy rendelek kaját. És ez akkor is így van ha csak egy barátnőm jön át, hát még mikor a párom járt hozzám, alap, hogy érezze már magát otthon... Nagyon gáz a barátnőd. Én ezt egy férfitól nem tűrném.

22N

2020. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus.

Nekem egyértelmű, hogy ha jön hozzám a párom, akkor ehet, ihat, fürödhet, amennyi jól esik.

Nem is értem ezt a felfogást.

Ne haragudj, de nagyon gáz a barátnőd.

2020. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is. Nekem az az alap ha valaku itt van ehet amiből akar és ami nem jelszavas azt használhatja. Ha nála ez nem működik nem megyek oda többet és œbse jöhet.
2020. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!