Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért titkolja el sok nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja el sok nő az extrém szexuális élményeit?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő hármasozott már tiniként, volt leszbikus, sado-mazo stb. élménye de ezeket általában nagyon erősen titkolják. Haverként szinte lehetetlen kiszedni belőliük, de van olyan, aki még párkapcsolatban sem meri elmondani a párjának.


Ezzel szemben egy férfi sosem titkolja el, ha mondjuk két nő leszopta, kivéve talán a meleg élményeket, miket szégyellnek, félnek elmondani.


2020. máj. 24. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A nőkre jellemzőbb, hogy a vélt vagy valós társadalmi elvárásoknak megfelelően adják magukat elő.
2020. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Egyébként azért illik ide ez a kérdés, mert van tudomásom arról, hogy a nők megkérik a korábbi partnereiket, hogy ne beszéljenek arról az aktuális pasijuknak, hogy ők valamikor csináltak dolgokat.


Számomra ez felháborító. Tudni akarom, hogy az aktuális barátnőm kivel, mit csinált. Én is elmondom, ez igy korrekt.

2020. máj. 24. 18:05
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert utána meghurcolják, hogy biztos olcsó lotyó és/vagy esélye sem lesz normális kapcsolatra, mert mindenki erre harap rá.


Nekem ugyan kimaradt az ilyesmi (prűd, zárkózott szar vagyok, ez van), de így is baromi nehéz pár emberrel mederben tartani az ismerkedést és elérni, hogy ne a velem kapcsolatos szexuális fantáziáikról kezdjenek pofázni. Az ember küld egy teljesen normális képet blúzban és már elindul a "szépen kigombolnám" című szexvonat... Akkor mit várunk, ha valaki tényleg fullosan odatolja a másik elé a szexuális élményeit?

2020. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy tudni akarod kivel mit csinàlt? Mint v.mi bírósàg🙄

Azt hogy te elmondod az a te dolgod,viszont a màsiktòl ne vàrd el

2020. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert bár attól nem lesz valaki ribi, hogy fiatalon kipróbált valamit, vagy éppen kihasználta egy srác, és erre utólag jött rá, de sokan egyből ítélkeznek, és azt akarják, hogy legyen szűz vagy nagyon minimális számú partnere.
2020. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Tudod azért mert, ha egy csávó azt mondja, hogy 2 nővel volt együtt akkor a sok hülye szerint ez "menő", ha egy nő azt mondja, hogy 2 férfival volt együtt akkor meg ribi. A társadalom sajnos pedig inkább hülye. Pedig ez egy idióta felfogás.
2020. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Azért elég prolinak kell lenni ahhoz, ha a haveri körben is az a fő téma, hogy ki hogyan, milyen technikával "szopatta taknyosra" az éppen aktuális hölgyeményt... Én sem szoktam kibeszélni, ha a barátnőmnek nem sablonos kérése volt. Ez mindenkinek a magánügye.

32F

2020. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a megfelelő időben a képébe vághasd, hogy mekkora krva, igaz? :))
2020. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem, hogy én nagyon le vagyok maradva..😅😅 Ezek tényleg ennyire általános dolgok? Egyiknek még csak a közelében sem voltam.
2020. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Csodálkozol?


Csak itt, a Gyakorin hány majom gyerek leírja, hogy ha volt a lánynak 30 éves korára 4 palija, az már K.

2020. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!