Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy az exem nézegeti az adatlapom?

Figyelt kérdés
Egyszer elmondta hogy rászokott keresni az exeire, de akkor nem mondta hogy mindennap nézegeti őket. Még azt is pontosan eltudta mondani, hogy mikor jöttek össze a volt barátnői másokkal, és mikor szakítottak. De most meg azt látom hogy ha a történetbe nyilvánosan kirakok egy képet akkor rákattint egy olyan ember is, aki nem ismerősöm. Ha mindennap rakok ki képet, akkor mindennap megnéz, hiába kezdett egy másik nővel új életet. .
2020. máj. 25. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El.
2020. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ha igen?
2020. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jézusmárja...
2020. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért nézheti, ha már más van neki?
2020. máj. 25. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert érdekli,hogy mi van veled,vagy csak nem törölt ki az ismerősei közül. Ha már mással van,nem hiszem,hogy olyan értelemben érdekelnéd.

21N

2020. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én töröltem.
2020. máj. 25. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Évente 1-2x én is ránézek az exeimre facebookon, bár mi továbbra is ismerősök vagyunk. Érdekel mi van vele azóta, de annyira azért mégsem, hogy ráírjak.

Ha viszont megnyitod a sztorit, nem látod, hogy megnézte-e? Vagy nem igazán értem, nekem mutatja hogy kik nézték meg.

2020. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Miért nézheti, ha már más van neki?" - Van barátod, így persze ő se akar egyedül lenni, így neki is van... amolyan tartalék, olyan csaj, akivel szakítana ha esetleg hirtelen szingli lennél... (És ezért nézi minden nap.)

29/F

2020. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ki írta hogy nekem van barátom. Nem, nincs barátom még.
2020. máj. 25. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ritkán én is rakeresek exemre

Puszta kíváncsiságbol

Ne gondold ezt tul

2020. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!