Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a házasság előtti szex bűne miatt részes leszel abban, hogy a párod a pokolba jut?

Figyelt kérdés
Ha a párod a pokol kénköves tüzére kerül, hogyan számolsz majd el a lelkiismereteddel?
2019. dec. 12. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nos nekem nem kenyerem a biblia és a hit de mivel ketten szexelünk gondolom együtt jutunk pokolra.
2019. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszek ilyesmiben. De ha valami oknál fogva mégis létezne, nem miattam kerül majd oda, ahogy én sem miatta, mert egyikünk se volt már szűz.

Arról nem is beszélve, hogy nem tartottam pisztolyt a fejéhez, hogy szexeljen velem, szóval ha közös döntés volt, miért csak engem terhelne a felelősség?

2019. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Én, mint Istenfélő, kimondottan tartok ettől. Habár még nem szexeltem, mert meg akarom várni a házasságot, volt már nem egy barátnőm. Mindegyik szakított velem, volt, aki szinte azonnal, ahogy megkérdeztem, hogy szűz-e még, volt, aki csak akkor, ha látta, hogy komolyan gondolom a szex mellőzését. Nagyon elszomorít, mert oral, anal ment mindegyikükkel, nem értem, miért nem bírták ki, hogy idővel összeházasodjunk. Édesanyámék is ezen a véleményen vannak, próbálták több barátnőmet is meggyőzni, hogy úgy jó, ahogy én akarom, sőt, ők bevallották, hogy a házasságuk óta sem szexeltek még sosem, csak a fentebb leírt oral, anal dolgokat művelték. A hülye lány meg visszakérdezett, hogy akkor én hogy születtem, mintha ehhez az kéne, hogy szxeljenek anyámék. xxD

Mindegy, visszatérve, én nagyon tartok attól, hogy hova jutok majd, remélem a Mennybe és azt is remélem, hogy azok, akik szexelnek házasság előtt, azok a pokolba. (a poklot szándékosan írtam kisbetűvel!!!!)

2019. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Anal, oral megy, de az szex az nem. Aham, meselj meg...
2019. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

# 4


Neked komolyan nem jött le belőle az irónia?


Még ennél a résznél sem?


"A hülye lány meg visszakérdezett, hogy akkor én hogy születtem, mintha ehhez az kéne, hogy szxeljenek anyámék. xxD"?

2019. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jol látod! Nem csak elképzelhetö, de törvényszerüen igy van. De ezek a nagyon szerelmesek (mivel tudják, hogy ök a pokolra kerülnek) szeretnének a tulvilágon is szerelmükkel együtt lenni. Ahelyett, hogy hozzád hasonloan az öröklétre függesztenék szemüket! (Na mit szolt ehhez a gyönyörü szokapcsolathoz?)
2019. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nélkülem is oda jutna.
2019. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezzel az erővel, ha meg akarjuk szívatni a parunkat, dugjunk vele.
2019. dec. 12. 21:54
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Hihetetlen, hogy a 21.században vannak még olyan emberek, akik mítoszokat, meséket szó szerint vesznek.
2019. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A szex, a dugás nem bűn, hanem az élet jutalma!

Ha mindenki a pokolra kerülne aki szexelt házasság előtt - vagy mással házasság alatt - akkor a mennyországban súlyos munkaerő hiány lenne az angyalok táborában!

2019. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!