Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomtól szinte soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól szinte soha nem kapok ajándékot, de ő "elvárja" hogy időközönként lepjem meg 1-1 szexi fehérneműszettel. Fair?

Figyelt kérdés

Mindig mondja, hogy mostmár vehetnék egy új szettet, amivel meglepem, mert nagyon szereti ezeket látni rajtam. Szerinte ez mindkettőnknek ajándék. DE Ezekért a fehérneműszettekért adok 4-6ezer forintot, és néhány alkalmon kívül nincs rajtam, hétköznapra nem ilyenekt húzok fel, csak a fiók mélyén állnak. Viszont ő a fél év alatt 1x vett nekem virágot csak úgy, semmi mást.

Fair elvárni, hogy én lepjem meg, de ő soha nem teszi ezt? Meg hogy ez mindkettőnknek ajándék?



2020. máj. 26. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
En is talalkoztam par alkalmi partnerem szuleivel. Sajnos azt kell mondjam, ez nem jelent semmi kulonlegeset.
2020. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"DE sokszor mondogatja, hogy szeret, meg velem el tudja képzelni a jövőjét."


'A tetteiből kellett volna megítélnem, nem a szavaiból. Beburkolt az illatával, elborított a ragyogásával. (...) Szegényes kis csalafintaságai mögött meg kellett volna éreznem gyöngéd szeretetét. Minden virág csupa ellentmondás. De én még sokkal fiatalabb voltam, semhogy szeretni tudtam volna.'


Bárcsak igaz lenne rátok ez az idézet. Úgy tűnik, ellenkezője a helyzet.

2020. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Off: Utolsó! Elárulod,honnan van az idézet?

Válasz: Ne vegyél. Ha ő sose ajándékoz meg téged, akkor legalább lepje meg "magát", vagyis vegyen ő.

2020. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem lesz, ennyi.
2020. máj. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mondd meg neki, hogy ha szexi fehérneműt szeretne rajtad látni, akkor legyen kedves meglepni vele....
2020. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat más, de szerintem ha szexi fehérneműt akar látni rajtad, akkor vegye meg ő.

Én legalábbis biztos nem vennék ilyesmit rendszeresen, nekem megfelelnek azok, amik vannak.

Nem is értem, milyen embernek kell ahhoz lenni, hogy valaki unjon egy fehérneműt egy nőn :D

2020. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van szexi fehérneműm, de csak egyetlen szett, fekete.

Azt szoktam kombinálni (tanga színe, harisnyakötőt hol felrakom, hol nem, stb..).

Nehogy már az egész szettet újra kelljen venni három alkalom után....

Vedd elő a legelsőket, és kezd újra a régieket felvenni. Ne vásárolj többet. Esetleg mond meg a pasinak a méreted, és küldd el megvenni. Ha meg nem akarja, így járt. Nem korrekt amit elvár.


Ja, és az anyukának ebéd... Azaz ingyen kajáról szól... Nem neki kell megcsinálnia (nála ebéd) és nem is kell fizetnie érte (étterem). Meg vagyok győződve, hogy az anyukája több órát dolgozik vele, és egész héten spórol, hogy jó falatokat tehessen le az asztalra, neki meg egy köszönöm nem esik ki a száján.

2020. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#13. Az idézet A kis hercegből származik.
2020. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!