Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érti valaki ezt egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti valaki ezt egyáltalán?

Figyelt kérdés
20 hónapot voltam együtt a barátommal. Az első év gyönyörű volt, a másodikban nagyon sok megpróbáltatás ért minket(2-szer volt életmentő műtétje). De túljutottunk minden akadályon. Nagyon jól megvoltunk, sosem veszekedtünk. Múlt héten volt táborban, előtte még mondta, hogy szeret. De amióta hazajött, azt mondta, már nem szeret úgy ahogy kéne, már nem szerelmes belém. Azt mondta elmúlt. De ilyen hamar? (Nem másik lány van a dologban,azt tudom)
2010. júl. 30. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet mikor elment már csak megszokásból mondta, hogy szeret. Az eltelt idő alatt pedig nem hiányoztál neki és belátta, hogy nem szeret.
2010. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát. ha nem lányról van szó. gondolom nem lehet hogy fiúba szeretet...mert sokáig voltatok együtt.

De megkérdezted tőle hogy mi a baja?

Ezt tőle kéne megkérdezni..

2010. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de nem mondott semmit
2010. júl. 30. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Óóóezdeismerős. Velem 14 hónapja szakított így az exem. Kb egy hónappal az összeköltözés előtt. Mielőtt elment hétvégére, szeret, hazajött, mással akarja folytatni (akit a hétvégén ismert meg). Mert rájött, hogy hazudott magának, amikor azt mondta, még szeret. Szakítás után két hónappal rám írt(msn-en [távkapcsolat volt]), hogy dobta a csajt, mert rájött, hogy akkor hazudott magának, amikor azt mondta, hogy már nem szeret. Két hónap múlva megint beszéltünk (e-mail-ben), megbeszéltük, hogy még mindig szeretjük egyást, majd megkérdezte (ő!!!), hogy nem beszélhetnénk-e meg. Ezután eltűnt, és amikor ráírtam, hogy mi van, annyit írt, hogy "továbbléptem, lépj tovább te is". Most nyáron találkoztunk (elkerülhetetlen volt), végig került. És féltékeny volt egy nagyon jó barátomra... (Azóta egyébként egyikünknek sem volt senkije...)


A pasik már csak ilyenek. Képesek nagyon logikátlanok lenni...

2010. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!