Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érti ezt? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sulit váltottam a nyáron és Szeptembertől egy új iskolába járok ahol megismerkedtem egy lány osztálytársammal. Én nem igazán foglalkoztam az elején vele, mert boldog párkapcsolatban élek pár éve. De a lány egyszer "elkapott" szünetben és elkezdte kiönteni nekem a szívét, és ragaszkodott hozzá, hogy kísérjem el a buszmegállóig. Közben tettem neki célzásokat, hogy ne higgye azt, hogy szingli vagyok. De ő nem zavartatta magát és továbbra is lelki szemetesnek használt. olyan kérdéseket tesz fel velem kapcsolatban ami eléggé zavarba ejtő. Nem akarok tőle semmit, mégis örülök ha találkozunk... Mit tegyek?
2011. okt. 28. 00:32
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Mondd meg neki, hogy van barátnőd, és ne tegyen fel olyan kérdéseket. Pont.
2011. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzolGeza ***** válasza:
100%

"Közben tettem neki célzásokat"

Mi lenne, ha célzások helyett nyíltan beszélnél!?

2011. okt. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérdésedre a válaszom: Én.


amugy az előző kommenetelőt pártolom ;)

2012. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!