Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem merte előttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem merte előttem megnyitni a facebook keresési előzményeit. Rá akart keresni valakire aztán látta hogy látom mit csinál és nem nyitotta meg előttem, ha kértem akkor sem. Megcsal?

Figyelt kérdés

Aztmondta azért nem nyitotta meg mert semmi közöm a magánéletéhez. Emellett alig találkozunk, csók, smárolás, simogatás, szeretgetés, közös program kettesben szóba sem jön. Lehet hogy megcsal? Mindent megkap tőlem, szexben is, külsőre is visszajelzések alapján szép vagyok. Ő ezt hisztinek nevezi, de jogos ha emiatt kiosztom?

20/L 24/F 2 éves kapcsolat



2020. máj. 28. 13:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha jogos? Akkor mi lesz? Bocsánatot kér, és megengedi, hogy megnézd az előzményeit? Inkább hagyd ott a fenébe, nem hiszem, hogy mélyen érintené.
2020. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Neked nincs barátod, csak szexpartnered.
2020. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11-esnke igaza van. Ezen már olyan fölösleges rugózni, jogos-e vagy sem. Ne haragudj, de saját magad alázod meg ha vele maradsz.
2020. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem miért hempereg valaki fiatal korában ilyen az..R kapcsolatokban és ragaszkodik is meg hozza..
2020. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez több sebből vérzik:mi az, hogy nincs közöd a magánéletéhez? Meg mi az, hogy alig találkoztok, meg alig van csók meg ilyesmi? Az fb előzmény nem atomtitok szerintem, egy jó kapcsolatban meg végképp. Legalábbis én ezt gondolom. Engem például nem érdekelne, ha a párom látná, hogy miket csinálok a telefonomban, mivel nincs mit rejtegetnem vagy titkolnom..

Az elmondásaid alapján azt gondolom, hogy ülj le vele erről beszélni, szerintem elmondhatod neki, hogy te nem így képzelsz el egy kapcsolatot, neked rossz így, hogy alig van intimitás köztetek, illetve úgy érzed, hogy titkolózik előtted. Én felhoznám neki, ha zavarna. És ha fontos vagy neki és komolyan gondolja veled, akkor nem hisztinek fogja felfogni és észre veszi magát (persze ebbe beletartozik az is, hogy tényleg higgadtan, normális körülmények között beszélsz neki erről), máskülönben ha nem vesz komolyan még ekkor sem, én nagyon megfontolnám a szakítást. Tiszteld meg magad azzal, hogy nem ilyen embert választasz társnak, mert idővel ha ez így marad, fel fog őrölni ez a gond.

Remélem, tudtam segíteni, és sok szerencsét! :)

2020. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Alig találkoztok, nincs simogatás, csók, akkor szex hogy van? Hogy tudna mindent megkapni tőled, ha leirod, hogy kb semmit nem csináltok együtt? Ez amit leirtál haveri viszonynak is kevés..
2020. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!