Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy akivel együtt voltál kiderült róla, hogy enyhén vagy erössen pszichológiai eset? Ha igen, mennyi idö után derült ki és voltak e előzményei?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 01:04
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
Csak olyan volt...
2016. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erősen*
2016. jún. 24. 01:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát volt egy csaj akivel alapból nem kellett volna kezdenem mert pasija volt,szépen lassan kiderült,hogy van valami tikkje.A csaj érzelmileg egy roncs volt,önbizalomhiány,dühkitörések,érzelmi terror,zsarolás... mindez egy 18 éves csajban. Lehet megérdemeltem,mert ilyen csajjal kezdtem :D
2016. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából alig van olyan ember, aki teljesen rendben lenne.
2016. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legutolsó pasi ilyen volt az életemben.Fél év alatt minden pszichiátriára való tulajdonsága kiderült.
2016. jún. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, az emberi elme nagyon fura, mert sokáig képes alkalmazkodni-elfolytások után meg többszörösen borul a bili.

Páromnál ez alig érezhető fokozatokban jött, először az ok nélküli féltékenység, olyasmi, hogy bele néz a mobilomba, -táskámba, hogy keres valamit... -zsepit, tollat stb. azután tíz év után (közben gyerekünk lett)-ez fokozódott -hogy ugye ne vezessek autót mert a gyerek elvonja a figyelmem és bajunk lesz és ő csak féltésből.

A számláim még a pénztári blokkokat is átnézte, nézi-és mindig van magyarázata épp miért!

Mivel a munkahelyem messze volt, ő felajánlotta, hogy jól működő vállalkozásunk vezessem, nemet mondtam-erre elment egy komoly céghez és, hogy emez ne csődöljön, kénytelen voltm intézni az ügyeket, otthagyni a messzi munkám.

Tehát amikor úgy fordul a kocka ahogy akarja nagyon boldog, kedves, szerelmes... De ha nem örjöngő idegbeteg mára.

A legtöbb barátom (közöseket is eltakarította)mellőlem.

- én idióta meg most jöttem rá mekkora hulye vagyok, hogy a kompromisszm és jó házasság jegyében egy birtokolni vágyó -tév eszmékkel teli teljesen rám telepedő emberrel élek együtt...

2016. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen amit az előző a féltékenységről írt csak itt a nő részéről és csak két éve vagyunk együtt. Meg hiszti rohamok is vannak, nagy bűnbánásdal később!
2016. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, kapásból össze sem jövök olyannal, akin bármi ilyennek a jelét is észreveszem. Mivel a legközelebbi családomban van súlyos eset, és mellette nőttem fel, ismerem a fokozatokat, így a figyelmem ki van élezve erre.
2016. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
volt és engem is "azzá tett"
2016. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

először is a hangulatingadozás. hol imádott, hol ki akart dobni minden előzmény nélkül,és ez volt, hogy pár óra leforgása alatt is képes volt változni.

mondtam neki, hogy olyan, mintha lenne egy a hét, meg egy b hét. egyikbe óránként felhiv, rajtam csüng, következődbe semmi kedve semmihez. és alig keres.

mondta, hogy igyekszik erre odafigyelni, egyensúlyba tartani. egy ideig bírta.

akkor feltűnt, hogy ő szinte sosem hibás, csak mindenki más. képes volt teljesen megalázni,és átgázolni, mint akinek nincs lelkiismerete.

én elkezdtem gyanakodni,még mondtam is neki, hogy szerintem ez komolyabb, minthogy szimplán kifogtam egy hlyét. még csak meg sem lepődött.

elváltak útjaink, teltek a hónapok, egyszer felbukkan, ki volt borulva, és mesélt.

kiderült, hogy kezelik pszichiátrián, szed gyógyszereket, bipoláris.

2016. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!